gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tiwitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

twitter hesabını geri alma, twitter hesabım çalındı, twitter hesabı alma Sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter de hesabınızın çalındığını ve ne yapmanız konusun da nasıl bir yol izlemenizi bilmiyorsanız sizlere yardımcı olmak amacı ile yapmanız gereken bilgileri paylaşıyoruz. eğer sizin de hesabınız çalındı ise aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.
    twitter.jpg

Tiwitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha ne çalayım şimdi sana

Baha ne çalayım şimdi sana

ne çalayım şimdi sana bunca geçenden sonra bırakıp ta gitmeli bu aşk burda bitmeli seni ilk gördüğüm yerde hani orda köprüde çikolata yiyordun hepsi benim düyordun yavaş yavaş başladı ardından sıcaklaştı sonra fazla temastan çatır çatır çatladı artık beraberiz seninle gül bir kere daha sevgiyle kalem gibi kasları o güzel bakışları deli ederdi beni oturusu kalkışı kısa etekleriyle...
  2. Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?

Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?

Bu testte karşınıza 10 adet fotoğraf çıkacak bu fotoğraflarla ilgili yorumlarınız sizin geçmişte kapanmayan ve sizi hala rahatsız eden hesabınızı belirleyecek. Unutmayın bir sayfa kapanmadan yenisini açmak mümkün değildir. Geçmişle yüzleşmenin tam zamanı! Test sonuçları bilimsel değer taşımaz. Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?
  3. twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

Kızlar sanırım twitter hesabım çalındı, lütfen yardım edin nasıl alabilirim ? Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ne olur yazsın :(((
  4. google plus hesabım askıya alınmış ne yapmalıyım

google plus hesabım askıya alınmış ne yapmalıyım

Google plus hesabım askıya alınmış kızlar, şimdi bu hesabı nasıl açabilirim ? Başına böyle bir duırum gelen var mı ?
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş