gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tiyatro ruhu var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü manken Deniz Akkaya'nın içinde tiyatro sahnesi kurma haayli varmış..... EN BÜYÜK HAYALİ TİYATRO KURMAK!
    CENGİZ ABAZOĞLU’NUN ÖZEL KOLEKSİYONUYLA HELLO!’YA ÖZEL BİR RÖPORTAJ VEREN DENİZ AKKAYA, MUTLULUĞU KENDİ İÇ DÜNYASINDA ARAMAK GEREKTİĞİNİ SAVUNUYOR...

“Kendimi en değerli hissettiğim yer tiyatro sahnesi” diyen Akkaya, “Sizi artık tiyatro oyuncusu olarak adlandırabilir miyiz?” sorusuna şu yanıtı veriyor: “Şu anda tam oldum diyemiyorum ama ileride bu şekilde anılmayı çok arzu ediyorum. Bugün tiyatro oyuncusu olmak için çok çalışıyorum. En büyük hayalim, ileride bir tiyatro açabilmek.”

Tiyatro ruhu var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  2. Ebediyen ölmeyecek ruhumun bir şehri var sende

Ebediyen ölmeyecek ruhumun bir şehri var sende

ebediyen ölmeyecek ruhumun bir şehri var sende . Çok uzaklardayım senden. Bir mavinin ızdıraplarımı kaldırabileceğini düşündüğüm bir şehirdeyim. Oysa bir umuttu hep. Oysa şehrin ilk simidini birlikte yemek isteme heyecanımız ve ilk güneşin doğuşunu seyredeceğimiz hayali. Çınarın altında şehrin en erken çayını içme ve şehrin o muhteşem havasında caddelerini adımlayacağımızın hayali. İste...
  3. ruhunda balıkçılık varmış

ruhunda balıkçılık varmış

güzel oyuncu Beste Bereket' te ne cevherler varmış rol insana neler yaptırıyor........ 'İÇİMDEKİ CANAVAR UYANDI!' “PARMAKLIKLAR ARDINDA” DİZİSİNDE BİR BALIKÇI KIZI CANLANDIRAN BESTE BEREKET, “BALIK TUTMA FİKRİ BANA UZAK GELİYORDU, ‘ONU NASIL TUTUP ÖLDÜREBİLİRİM’ DİYORDUM. SON BİR YILDIR ARKADAŞLARIMLA BİRLİKTE BALIK TUTMA SEFASI YAPTIM. İÇİMDEKİ CANAVAR UYANDI” DİYOR... Çekimleri Sinop’ta...
  4. "Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

kanatlarım var ruhumda şarkısı, bi küçük eylül meselesi şarkı sözleri, kanatlarım var ruhumda şarkısının sözleri Sevgili melekler, Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı sinema filmi "Bi Küçük Eylül Meselesi"nin "Kanatlarım Var Ruhumda" şarkısı büyük beğeni topluyor. Biz de merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Nil Karaibrahimgil'in bu film...
  5. Hayvanların ruhu ve aklı var mıdır?

Hayvanların ruhu ve aklı var mıdır?

İnsanlarda olan ruhtan hayvanda yoktur. Hayvandaki ruh, ona hayatiyet yani canlılık kazandıran bir ruhtur. Ruhun Farsça’sı can’dır. Yani hayvan da canlıdır. Ama bizdeki ruhtan onda yoktur. Hayvanda akıl da yoktur. Şehvetlerine uymaları suç olmaz. Aklı olana suç olur. İnsan ile hayvanlar arasındaki en büyük fark insanın ruhudur. İnsanlık şerefi bu ruhtan gelmektedir. Bu ruh, ilk olarak Âdem...

Sayfayı Paylaş