gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

TL'nin yeni simgesini kim tasarladı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

TL'nin yeni simgesini kim tasarladı acaba, bieln var mı varsa lütfen cevabını bu sayfadan yazsın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Tl'nin yeni simgesini Tülay LALE tasarladı.

TL'nin yeni simgesini kim tasarladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Msn Nick Simgeleri

Yeni Msn Nick Simgeleri

nick simgeleri nick için simgeler msn simgeleri simgeler simgeli nickler a ð å Å Â ª Ä Á À ã à A b ß (3 B c Ç ç © ¢ C d ð Ð D e ë é ê è í € £ Ë É Ê È E f ƒ F g G h µ H i ï í î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì I j ¿ J k { K l £ ¿ L m (v) M n ñ Ñ N o ø Ø º ° ¤ Õ () O p þ Þ P q ¶ Q r ® R s § $ S t ~~ ¯¯ T u ü ú û ù µ _ Ü Ú Û Ù U v V w W x × X y ÿ ¥ Y z Z æ Æ Œ ® © ™ ¿ ? ½ ¼ ¾ ¬ ¨ ¯ ·...
  2. Yeni Survivor'a Kimler Katılıcak

Yeni Survivor'a Kimler Katılıcak

yeni survivor yeni survivor 2011 ne zaman sörvayvır sörvayvır Acun Ilıcalı'nın hem yapımcılığını hemde sunuculuğunu yaptığı ekranların sevilen yarışması Survivor'un yenisine kimlerin katılacağı belli olmuş kızlar...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına :tik: Şöhretler, halka karşı Hürriyet'in haberine göre Acun Ilıcalı'nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı "Survivor"...
  3. Simge "yeni çıktı" albümü

Simge "yeni çıktı" albümü

şarkıcı simge simge şarkıcı kimdir sarkici sanatçı simge, yeni çıktı, yeni çıktı albümü, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. Yeni şarkıcı Simge'nin "Yeni Çıktı" albümü hakkında bir haber sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Gülşen ve Serdar Ortaç’a yaptığı vokallerle müzik dünyasına ısınma turları atan Simge, ilk albümünü çıkardı. Erdem Kınay, Gökhan şahin...
  4. kimler lys ye hazırlanıyorr??

kimler lys ye hazırlanıyorr??

merhabalar melekler :) mekanımızda kaç tane sınava hazırlanan zavallı var(benm gibi) merak ettim :) buyrun sınav mağdureleri gelin ösym yi çekiştirelim :) :):kedi::dancing:
  5. Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

vahşi cazibe deki simgenin kıyafetleri yahşi cazibe simge kimdir yahşi cazibe, hande katipoğlu, simge, hakkında, sezon finali, tacize uğrayan kim, bilgiler burada hanımlar Melişlerim bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim.Keşke tüm tacizler böyle olabilse.. Çok tatlı kız ama değil mi ya.. ‘Yahşi Cazibe’deki 'Simge' rolüyle yıldızı parlayan Hande Katipoğlu'yla ekranın ötesinde bir...

Sayfayı Paylaş