gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

TMSF, Garipoğlu'nun oteline el koydu

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

TMSF, Hayyam Garipoğlu’nun Bakırköy’deki İstanblue Oteli’ne alacaklarına karşılık el koydu. [​IMG]
    Otele gelen TMSF görevlileri, otel yöneticilerine kararı tebliğ etti.

TMSF ayrıca Hayyam Garipoğlu’na ait Aura Otelcilik Hizmetleri A.Ş. ve Aura Turistik Hizmetleri Organizasyon Limited’in yönetim ve denetim kurullarına denetim için görevli atadı.

TMSF, Garipoğlu'nun oteline el koydu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TMSF, Mazhar Zorlu Holding'e el koydu

TMSF, Mazhar Zorlu Holding'e el koydu

TMSF'nin el koyduğu EGS Bank ve Toprakbank'a olan 50 milyon YTL borcu nedeniyle İzmirli Mazhar Zorlu Holding'e haciz uygulandı TMSF'nin İzmir merkezli Mazhar Zorlu Holding'in EGS ve Toprakbank'a olan 50 milyon YTL'lik borcu nedeniyle haciz ve muhafaza işlemi başlattı. TMSF yetkilileri holdingin, Ege Yıldız, Egeplast, Ege Sökteks, Ege Basteks, Egepamtur, Ege Sigorta Acenteliği, Alsancak...
  2. "Konu yargının elinde yürüyor..."

"Konu yargının elinde yürüyor..."

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Ergenekon soruşturmasıya ilgili yorum yapmaktan çekinerek, konunun ''yargının elinde yürüyen bir iş'' olduğunu söyledi. Atalay, bir televizyon programına katılarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Yargı sürecinde bir konu olduğu için hükümet olarak bu konuda konuşmadıklarını, değerlendirmede bulunmadıklarını söyleyen Atalay, "Ama bunun belli...
  3. Amerika'nın TMSF'si 9. Bankaya El Koydu

Amerika'nın TMSF'si 9. Bankaya El Koydu

AMERİKA’nın TMSF’si F.D.I.C şimdi de Kansaslı bir bankaya el koydu. Columbian Bank and Trust Company adlı bu banka Topeka merkezli ve 752 milyon dolarlık varlık yönetiyor. 622 milyon dolar mevduata sahip olan banka bu yıl FDIC tarafından el konulan 9’uncu finans kuruluşu oldu. 2007 yılında sadece 3 bankaya el koyan FDIC’in bu yıl sayıyı dokuza çıkartması birçok kesimde büyük rahatsızlık...
  4. Burj El Arab Otelinden Fantastik Manzaralar

Burj El Arab Otelinden Fantastik Manzaralar

burj el arab fiyat listesi burj el arap arab resimleri oteli Dünyanın 7 yıldızlı muhteşem oteli Dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli olan, Dubai'deki Burj-el Arab, 'Arap Kulesi' anlamına geliyor. 321 metre yüksekliğindeki bu süper lüks oteli tasarlayan mimar Tom Wright. Burj el Arap, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki yapay bir ada üzerinde 1994 - 1999 yılları arasında inşa edilmiş ve Arapların...
  5. facebook herşeyimize el koydu!!!!!!!

facebook herşeyimize el koydu!!!!!!!

winamp temaları Sevgili melekler bu haberi okuduktan sonra kontrol ettim. Bazı bilgilerimiz isteğimiz dışında görüntüleniyor. Ayarlardan profil ayarlarını sadece arkadaşlarım görsün diye işaretledim kaydettim. Geri dönüp kontrol ettim. Malesef bazı yerleri görüntülememe şansı verilmemiş. (NOT: nasıl ayarlara bakacağınızı 1 mesaj sonra anlattım. Lütfen kontrol edin) Haber 15/12/2009 tarihli...

Sayfayı Paylaş