gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

TMSF Nedir Biliyor musunuz ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tmsf'nin anlamı Tmsf'nin açıklaması

Basında zaman zaman TMSFnin el koyduğu filanca kurum diye konuşmalar duyuyoruz melekler :) Peki TMSF nedir biliyor musunuz ?[​IMG]

Fon, 5411 sayılı kanun ve ilgili diğer mevzuat ile verilen yetkiler çerçevesinde kurulmuştur. Mevduatın ve katılım fonlarının sigorta edilmesi, Fon bankalarının yönetilmesi, mali bünyelerinin güçlendirilmesi, yeniden yapılandırılması, devri, birleştirilmesi, satışı, tasfiyesi, Fon alacaklarının takip ve tahsili işlemlerinin yürütülmesi ve sonuçlandırılması, Fon varlık ve kaynaklarının idare edilmesi ve Kanunla verilen diğer görevlerin ifası için kurulmuş olup kamu tüzel kişiliğini haiz, idari ve mali özerkliğe sahip bir kuruluştur.

TMSF Nedir Biliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakamoz nedir biliyor musunuz?

Yakamoz nedir biliyor musunuz?

yakamoz nedir noctiluca milliaris yakamoz ne demektir ne demek Bana yakamoz nedir deseler.Ben hemen ayın ışığının denize yansıması derim:)Ama malesef bildiğimiz yakamoz bildiğimiz gibi değil miş?Yakamoz nedir?gerçek yakamoz neymiş buyrunuz hep beraber öğrenelim:) Nedense herkes yanlis bilir, Yakamoz Ayin isiginin suya, denize savki degildir. Onun adi ayin savkidir. Yakamoz aksine Ay olan...
  2. Açındırma Nedir biliyor musunuz

Açındırma Nedir biliyor musunuz

Selam millet bişeyi merak ettim ve daha önceden de olduğu gibi merak ettiğim şeyi size sorup merakımı gidermek istedim :) Acaba Açındırma Nedir aranızda v bilen varsa bana yazsın yaa
  3. Açkı Nedir biliyor musunuz

Açkı Nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size anlamını bilmediğim merak ettiğim bir kelimenin manasını soracağım acaba aranızda Açkı Nedir bilen var mı?
  4. Adalesiz Nedir biliyor musunuz

Adalesiz Nedir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Adalesiz Nedir bilen var mı? Adalesiz Nedir biliyorsanız bana da yazın lütfen
  5. İmsak Nedir biliyor musunuz

İmsak Nedir biliyor musunuz

Kızlar imsak sabah ezanın okunması mıdır yoksa güneşin doğması mıdır İmsak Nedir biliyorsanız lütfen bana yazın.

Sayfayı Paylaş