gebe
  1. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

tna'nın günlüğü...

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında tna tarafından paylaşıldı.

galiba senden ayrılıyorum... içim yanarak, kahrolarak. artık yapamayacağım, olmuyor. her seferinde hüsrana uğramak çok yordu. bu sefer ben gidiyorum. istemiyorum ama gidiyorum. diyemiyorum ama ayrılıyorum. hep içimde 1 damla kalacaksın 'biliyorum ve bilmek istemiyorum'... gözden damlayan yaş misali damlayacak ve sonra yok olacaksın. her damlada yeniden yanacak içim 'malesef biliyorum'. bu sefer ben gidiyorum ne olacağını bilmeden, nereye gittiğimi bilmeden çıktım artık yoldayım. kimse duymayacak ah'ımı vah'ımı sessizlikte gitmiş olucam ve bilinmezde kalıcamm. sormasın kimse 'istememmm'... o kız yok artık savaşmıyor. o kız gitti. Ve bilseydi sevmenin yükünü hiç bulaştırmazdı ellerine rengi... EA.

sudembeyaz ve SadmiN bunu beğendi.
tna'nın günlüğü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük

Günlük

Günlük:(Buhur / Boswellia / Styrax / Frankincense / Encens /) Tropik bölgelerde yetisen "Sigala (Amber) Agaci"ndan elde edilen yagdir. Sigala yaginin mart ayindan itibaren sekiz ay süre ile üretimi yapilmaktadir. Bu yag agacin salgi hücrelerinde meydana gelir. Salgi hücreleri bitkide tabii olarak fakat az miktarda bulunmaktadir. Agaçlarda yaralama sonucu balsam meydana gelir ve bu...
  2. kızımın günlüğü ..

kızımın günlüğü ..

kızımın günlüğü kızımın erkek arkadaşı var erkek arkadaşı selamlar arkadaşlar sizin fikrinizi almakta fayda bulduğum için size danışmayı düşündüm .. aslında,bunu anlatabileceğim kimsem de yok,eşime anlatsam hemen telaşa kapılacaktır .. Lütfen bana ortak olursanız çok sevinirim : arkadaşlar benim 14 yaşında bir kızım var. oks'ye giricek bu yıl. geçen gün test çözüyorduk beraber,sonra...
  3. /SeVGiLi GüNLüK...\

/SeVGiLi GüNLüK...\

Merhaba millet.. ben bir köşe daha açmak istedim.. bu köşede günlüğümüz olacak.. isteyen herkes istediği zaman istediğini yazıcak..:) günlük yani..:) Böle bir konu olmadığını zannediyorum.. umarım yoktur..:) sizi günlüğünüzle başbaşa bırakıyorum..:)
  4. Günlük:)

Günlük:)

Kadının Günlüğüne yazdıkları: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim....
  5. LosAngeles Günlüğü

LosAngeles Günlüğü

Bugün 29 Ocak 2010 Cuma. Ne kadar zamandır havalar buz gibi olduğu için dışarıya çıkamıyorum.Kafayı yiyeceğim.Depresyona girmeme az kaldı.Evde bir kitap okuyabiliyorum.Bir tv ve internet var.Hep aynı şeyler.Valla şu onbeş tatilden birşey anlayamadım desem tam yeridir.

Sayfayı Paylaş