Mideyi TOK TUTAN yiyecekler!

TaMaRa

Yeni Üye
Üye
Mideyi TOK TUTAN yiyecekler!
Mideyi tok tutan yiyeceklerin listesi kadınlar kulübü melekler forumda sizlerle.

Bir türlü kilo veremiyor iseniz bel ki de bu yiyecekleri bilmiyorsunuzdur hanımlar ben sizer için özellikle midelerinizi tok tutacak ve sizlerin daha az yemek ve yiyecek tüketmesine yardımcı olacak bundan dolayı da hızla kilo vermenizi sağlayacak yiyecekleri sıralamak istiyorum .Bunlara bi dikkat edin bakalım yemek ebatınızda azalma kiloda kayıp yaşayacak mısınız hadi bakalım bunlar hangileriymiş hep birlikte öğrenelim meleklermekanı misafirleri değerli katılımcılar

Öncelikle avokado tüketmek zorundasınız hem tok tutuyor hemide kansere karşı inanılmaz etkili ikinci sırada sevgili çavdar ekmeği var diyetisyenlerin kraliçesi tok tutuyor beyaz una göre yüzde elli daha fala doyduruyor sizleri
mideyi tok tutan besinlerin listesi.jpg

Peynir olarak sizlere dil peynirisin önerebilirim hem atıştırabileceksiniz hemide içindeki proteinli yapısı ile tok kalmayı sağlayacaksınız Ha haricen şu ülkerin danonenin ve yan mamüllerin protein içecekleri var ben özellikle kahvelisine bayılıyorum sizler de kullanabilirsiniz.

Mevsiminde ise böğürtlen tüketmeniz sizin tok kalmanızı sağlayacaktır kışın da böğürtlen yemeyin dondurulmuşunu almayın sadece mevsiminde ise tüketin kızlar.

Yine balık için sizlere sardalya balığını önerebilirim hatta bunun adana kıymasının bile yapıldığını biliyorum inanılmaz yağlı ve omegası en yüksek balık budur en ucuzu da budur metobolizmanız şiir gibi olur bu balğı tüketir iseniz.

Elma tüketmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum zaman pahallı ekonomi de yapmak lazım muz yerine elma tüketin sizlere tokluk hissi verecek ve metabolizmanızda harikalar yaratacaktır sevgili meleklerim benim

Ben maarnadan vaz geçemiyorum manyağıyım diyor iseniz kepekli makarnayı tüketin lifli olduğundan dolayı hacimlerinin yüzde yirmisine kadar genişlerler ve inanılmaz tokluk hissi sağlarlar, haricien esmer pirin özellikle kanlarınızdaki şeker değerlerini dengeli hale getirip uzun süre yemek yemeden ayakta kalmanızı sağlayacaktır. Yulaftan vaz geçmeyin en başta tokluk hissini veren besin için yulaf diyebiliriz mutlaka kullanın ama süt ile değil su ile yiyeceksiniz :)

Ekonomi düşmanı badem ile devam ediyoruz iki avucu geçmeyecek günlük tüketiminiz obezitede abd de inanılmaz yararlı olduğunu uzmanlar ortaya koymuş ve tabiki baş köşede brokoli kullanacaksını içinde krom var açlık hissettirmeyecektir sizleer son olarak ta yumurta tüketmelisiniz kızlar çok pişmiş yumurta da hazmı kolay ve proteini yüksek bir besindir.

Değerli meleklermekanı.com kullanıcıları şimdilik benim aklıma gelenler aklımda kalanlar bunlar sizler de bu gıdaları tüketin mutlaka ben iki ayda beş kilo kadar verdim tavsiye ediyorum sizlere.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yararlı bilgiler için teşekkür ediyorum ben özellikle yumurtanın vaz geçilmez bir ürün olduğunu düşünüyorum denemek lazım

Geri