Tokat Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.150
    Ödül Puanları:
    113
    tokat resimleri tokat görselleri görseller görsel
    Tokat ilini görsel olarak tanımaya geldi sıra . Şöyle bir baktığımızda resimlere Tokat ili gerçekten güzel bir şehir gündüzü ayrı gecesi ayrı bir güzel
    < Resme gitmek için tıklayın >

Tokat Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tokat / tokatlamak

Birini tokatlamak yahut birisi tarafından tokatlanmak ikaz edilmeye, bir konuda uyarılmaya; Kişinin kendi kendine tokat atması içinde düştüğü gafletten kendi kendine kurutlmasına yahut ummadığı bir şeyin gerçekleşmesine delalet eder. Kişi tokat atarsa çok güçlenecek ve iyilik yapacak demektir. Tokat yerse yardım alacak demektir.Rüyada birisine bir tokat attiginizi görmek, onun yalniz bir yolda...
  2. tokat

tokat Sahilden bir kez daha ayrılıp Tokat’ı görelim. Ünye’den Niksar üzerinden ulaşılabilir. Karadeniz’le İçanadolu iklimi arasında bir geçiş iklimine sahip kentin tarihi M.Ö. 3000 yılına kadar uzanıyor. Eski adı Komana’ydı. 14. yy’da Osmanlı egemenliğine girdi. Tokat’ın elverişli tarımsal alanları tarih boyunca bir çok istilayla karşılaşmasına neden oldu. Kentte yapacağınız kısa bir gezinti...
  3. Tokat melekleri......

Hey onbeşli onbeşli Tokat yolları taşlı Onbeşliler gidiyor Kızların gözü yaşlı...... Ben Tokat'lıyım melişler diğer Tokat meleklerini de burada sohbete bekliyorum :)
  4. tokat yemekleri- tokat sarması

Bir tokatlı olarak yöremizin meşhur yemeklerinden tokat sarmasının tarifini sizlerle paylaşmak istedim. Bunun için gerçek tokat yaprağını bulmaya çalışın ortaya çıkan lezzete sizde şaşıracaksınız. Afiyet olsun. Malzeme: 750 gr yağsız dana kıyma 100 gr Köftelik Bulgur 250 gr asma yaprağı 2 çorba kaşığı domates salçası 3 adet soğan 10 dal maydonoz 10 dal dereotu 4 çorba kaşığı ayçiçek...
  5. Tokat Türküleri

Tokat'ın meşhurdur düğünleri oyunları ve tabiki de türküleri... Her ne kadar evimiz çalıştığımız yer İstanbul olsa ve İstanbullu gibi yaşasak da bir yerde duyduğumuzda yüreğimizde pır pır çarpan melodilere sahiptir tokat türküleri. Ben sadece sözlerini yazıyorum ama mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim bayılacaksınız:D

Sayfayı Paylaş