gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Tokluk kemeriyle zayıflayanlar varmı?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

tokluk kemeri nedir,tokluk kemeri ne işe yarar,tokluk kemeriyle zayıflamak mümkünmü,tokluk kemeri hakkında bilgiler İnsanlığın ufku ve O'nun tarafından bir an görülen ve O'nu bir an görenler, açlıklarını hissetmemek için midelerinin üzerine taş bağlarlarmış. Ne enteresan değil mi? Az yemek ve acıkmamak için yapılan bir uygulama… Bir hekim olarak bunu düşündüm, bunu tıbbî olarak acaba nasıl izah edebilirim diye?.. Mideye dıştan sert bir cisim ile baskı yapılması mide hacmini küçültmekte, bunun sonucunda da hem dolgunluk oluşturarak tokluk hissi vermekte ve acıkma olmamakta, hem de kişi daha erken olarak doymaktadır.

t.jpg

Obezite (şişmanlık), yüzyılımızın en büyük sağlık problemlerinden birisi olarak görülmektedir, hattâ artık tek başına bir "hastalık" olarak kabul edilmektedir. Kendisi hastalık olduğu gibi, hipertansiyon (yüksek tansiyon), diabetes mellitus (şeker hastalığı), kalp hastalıkları, kanser, mide barsak hastalıkları ve daha bir çok hastalığı da beraberinde getirmektedir. Ülkemizde obezite, erkeklerde % 9 ve kadınlarda % 23 oranında görülmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde şu anda obezite % 25 iken, bu oranın 2030 yılında %100 olacağı tahmin edilmektedir. İnsanlar "Acıkmadan yemeğe oturmayınız ve doymadan yemekten kalkınız." prensibine uymadıkları için bu şişmanlık illetine yakalanmaktadır.Tokluk kemeri mide üzerine takılan ve erken doymanızı sağlayarak kilo vermenize yardım eden bir kemerdir. Tokluk kemeri insana aç kalmadan zayıflama şansı veriyor. TOKLUK Kemeri daha az yemek ile tokluk hissi almanızı sağlıyor. Uygulaması çok basit ve oldukça etkili bir kemerdir. Şişman kişi tokluk kemerini üstten ve alttan özel bağlantı kemerleriyle sıkıştırarak beline takıyor.

Tokluk kemeri ile nasıl zayıflanır? Tokluk kemeriyle kaç kilo verilir?
    Kemeri kullanmak için hiçbir tıbbi müdahale gerekmiyor, ancak kullanmaya başlamadan önce doktor muayenesine ihtiyaç duyuluyor. Midenin üzerine takılan bir kemerdir tokluk memeri. Tokluk kemeri kullanan kişi yemek yerken çok daha erken doyuyor ve böylece ayda 4 kilo vermesi mümkün oluyor. İki yıldır üzerinde araştırmalar yapılan kemer sabah takılıp akşam yatarken çıkarılıyor ve tıbbi açıdan risksiz gibi görünüyor.tokluk-kemeri
    Tokluk Kemeri ve Tarihi
    Geçmişte aç kalan insanların karınlarına taş bağladığı ve böylece açlıklarını unutmaya çalıştıkları biliniyor. Tokluk kemeri de benzer mantıkla mide üzerine baskı yaparak açlığı bastırmaya yarıyor. Abur cubur ihtiyacını bastıran tokluk kemeri sayesinde hem daha az yemek yiyebilir, hem de yemek aralarında açlık hissinden bir parça kurtulabilirsiniz.

Tokluk kemeriyle zayıflayanlar varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tokluk

Tokluk

Tok olduğunu görmek iş yahut başka bir hususta usanç gelmesine, maaş almaya yahut malı iade etmeye delalet eder.Rüyada karninin tok oldugunu gören, halktan ayri düsünür ve onlarin arasina girmez. Fakat dünya islerinde ilgisizlik gösterir. Kirmani'ye göre, rüyasinda kendisini tokluk ile açlik arasinda gören, islerinde acele etmez. Ne tamahkarlik eder ve ne de fazla harcar. Rüyada karninin çok...
  2. kemer

kemer

altın kemer modelleri altin modelleri Kemer Bele takılan kemer çeyiz ve zineti olan çocuk sahibi kadına, mal ve süs eşyasına, Kendisine kemer verildiğini görmek mala, evlada ve uzun ömre, Kemerin her çeşidi sevinç ve sürura, muradına ermeye, kadın için hayırlı kocaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınızz; Bina Kemeri.)Rüyada kemer görmek, dertli duruma düşüleceğine yorumlanır.Hayatınızı...
  3. BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

zayiflama kemeri ile zayiflayanlar bel kemerinin faydaları bel kemeri işe yararmı zayıflama işe yararmı Arkadaşlar benim bel kemerim var ancak pek kullanmıyorum nadiren kullanıyorum.Aranızda bel kemeri kullanıp kalça,bel vs...yağlarından kurtulan varmı??Varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum:uhu:
  4. elma sirkesi içerek zayıflayanlar

elma sirkesi içerek zayıflayanlar

zayıflayanlar elma sirkesi ile zayıflayanlar elma sirkesi ile zayıflayanların yorumları zayıflayanların yorumları sirkesiyle Elma sirkesi zayıflama konusunda sizin yeni trendiniz olacak.Uzmanların da desteklediği elma sirkesi ile hızla ve kararlılıkla yağ yakmak ve yakılan yağları vücuttan atmak mümkün. Peki zayıflama içeceği ile kullanılan elma sirkesi nasıl hazırlanılır ve kullanılır ? Her...
  5. ip atlayarak zayıflayanlar

ip atlayarak zayıflayanlar

selam hanımlar aranızda ip atlayarak kilo veren varmı ip atlayarak zayıflamak mümkünmü spor salonuna gitmek için hem bütçem müsait değil hemde küçük bebeğimi bırakacak kimsem yok bende evde çalışmak istedim ip atlayarak kilo verilebilir diye biliyorum sizcede öylemi

Sayfayı Paylaş