gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Toksin atıcı Kozmik salata tarifi:

Konu, 'Sebze Yemekleri' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Toksin atıcı Kozmik salata tarifi: Lahana, Maydanoz, Ispanak, Tere, Roka, Kırmızıturp, Havuç, Kuru soğan, Limon
    Hazırlanışı: Tüm malzemeyi doğradıktan sonra üstüne limon ve nar şerbeti ilave edin.

Bu kozmik salatayı maksimum fayda sağlamak için yemeklerden önce yemeye önem verin.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hımm denemekte fayda var emeğine sağlık

Toksin atıcı Kozmik salata tarifi: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mucize salata tarifi

mucize salata tarifi

salatalar tarifleri salatalar tarifi Malzemeler: 1 adet göbek marul yarım paket light dil peynir 5-6 adet mantar 6-7 adet kurutulmuş domates yarım çay bardagı kuru üzüm yarım demet dereotu 2 adet küçük boy salatalık sos için: 2 adet pancar turşusu yarım bardak pancar suyu 4 çorba kaşıgı light yogurt 1 tatlı kaşıgı zeytin yagı hazırlanışı: göbek marul yapraklarını iri parçalar halinde...
  2. Light salata tarifleri

Light salata tarifleri

Light salata tarifleri ALL GREEN SALATA (1kişilik) Masculin Akdeniz Yeşillikleri Roka 30 gr taze fesleğen yaprakları Zeytinyağı (1 tatlı kaşığı) Citrus sos (limon, turunç, portakal suyu) Zeytinyağının aromayı alması için, bir gün öncesinden taze fesleğen yaprakları zeytinyağının şişesine eklenir. Tüm yeşillikler iyice yıkandıktan sonra karıştırma kabına alınır. Tüm salata...
  3. Tropik salata tarifi

Tropik salata tarifi

Melişlerim güzel bir lezzet yemeklerinizin yanında sunabileceğiniz bir salata tarifi:) Malzemeler 5 domates 1 kutu palmiye içi 3 avakado 100 gr siyah zeytin SOS 1 çorba kaşığı hardal 1/2 bardak zeytinyağ 1/3 bardak sirke 1 adet limon tuz karabiber HAZIRLANIŞI Domatesleri yıkayıp 4 e bölün .Palmiye içlerini halka halka kesin .Halkalar kalınca olsun.Avakadoları soyun çekirdeklerini...
  4. afrodizyak salata tarifi

afrodizyak salata tarifi

Afrodizyak salata tarifi ve nasıl yapıldığını araştırıyorum bulamadım lütfen birisi bana anlatabilir mi ?
  5. Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri arıyorum baktım ama pek beğenmedim diğer sitelerdeki tarifleri birde sizde şansımı deniyeyim istedim:)

Sayfayı Paylaş