gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Tolga Akyurt - Apsent 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 da albüm çıkaran sanatçılar 2010 albüm çıkaran sanatcılar çıkaranlar yeni sanatçılar kaset Yeni albüm çıkartan sanatçılardan biride Tolga Akyurt
    Albümün ismi Apsent adını taşıyor

Şimdi sizlere albümde yer alan diğer parçaların tanıtımına geçiyorum

1.Bir Anda

2.Ruh Hastası

3.Aklımdasın

4.Sen Duyma

5.Bana Ölümden Bahsetme

6.Sen Gerçek Değilsin

7.Kaybettim

8.Usandım

Tolga Akyurt - Apsent 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Çevik

Tolga Çevik

1974 yılında İstanbul'da doğdu. 1996 yılında Central Missouri State University'nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Amerika'daki eğitimini tamamladıktan sonra Hadi Çaman Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başladı. Sırasıyla, "Küheylan", "Sen Beni Sevmiyorsun", "Kelebekler Özgürdür" ve "Kalbin Sesi" oyunlarının yanı sıra,...
  2. Akyurt Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Akyurt Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

akyurt talebe yurdu İlçe: Akyurt Adres: Yıldırım Mahallesi Kibar...
  3. zavallı Tolga

zavallı Tolga

ünlü oyuncu Tolga Karel'in kaderi dayak yemek anlaşılan şamar oğlanına döndü oyuncumuz........ AYRILDILAR! UÇAKTA YOLCULARDAN DAYAK YEMESİNİN ARDINDAN TOLGA KAREL'İN SEVGİLİSİ ÖYKÜ ÇELİK ÜNLÜ OYUNCUYA HERKESİN İÇİNDE TOKAT ATTI... Yaprak Dökümü dizisinde Oğuz'u canlandıran Tolga Karel, sevgilisi Öykü Çelik'ten ayrıldı. Sık sık skandallarıyla gündeme gelen Karel, teselliyi başka bir kızda...
  4. Akyurt Marketleri 13-31 Mayıs Bahar İndirimi...

Akyurt Marketleri 13-31 Mayıs Bahar İndirimi...

akyurt marketleri, 13-31 mayıs, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ankara ve Konya da mağazaları bulunan Akyurt Marketlerinin bahar indirimleri aşağıda ki gibidir.. Doğadan form çayı 40 gr 2.49 TL Ülker kellogs K flakes 250 gr 2.95 TL Beşler mangal sucuk kg 11.95 tL Yörsan light kaşar 500 gr 6.75 TL Yörsan Light beyz...
  5. Ayşe Tolga Eşinden Boşandı!

Ayşe Tolga Eşinden Boşandı!

ayşe tolga haberleri ayşe tolga seksenler ayşe tolga Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarılı ve ünlü oyuncularından Ayşe Tolga sessiz sedasız eşinden boşandı. 5 sene önce evlenen Ayşe Tolga ve Marsel Eskinazi çiftinin bir de kızları bulunuyor. Anlaşmalı boşanan çiftin görüş ayrılığı ve anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesiyle yollarını ayırdığı öğrenildi. Kızları Can Yael’in velayeti ise...

Sayfayı Paylaş