gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tolga Güleç ve Salih Bademci'den Yeni Proje!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tolga güleç haberleri salih bademci haberleri

Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin iki başarılı oyuncusu yeni bir proje için bir araya geldiler. Tolga Güleç ve Salih Bademci, bir sinema filminde birlikte rol alacaklar.

tolga-gulec-salih-bademci.jpg

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Ahmet’i Tolga Güleç ile Hakan’ı Salih Bademci, yola birlikte devam etme kararı aldı. İki başarılı oyuncu, “As Maça” filminde rol almak için anlaştı. Yazar-senarist Selim Çiprut’un aynı adlı romanından uyarlanan “As Maça”da Güleç ve Bademci’nin yanı sıra Yeşim Salkım, Tanem Sivar, Selen Seyven, Altan Gördüm ve Rüzgar Aksoy da rol alacak. Yönetmen koltuğunda Birkan Uz’un oturduğu yapım, hayatın zorluklarıyla omuz omuza mücadele eden dört çocukluk arkadaşının öyküsünü beyazperdeye taşıyacak. Çekimlere ise ağustos ayında başlanacak.

Tolga Güleç ve Salih Bademci'den Yeni Proje! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetmen eş ve oyuncudan yeni projeler

Yönetmen eş ve oyuncudan yeni projeler

Yönetmenliğini Cem Özer'in yaptığı filimlerde rol alan Nurgül Yeşilçay çok memnun eşiyle birlikte projelere imza atsa yeter ona.... KOCASININ FİLMİNDE YEDİ KOCALI! YEŞİLÇAY, ÖNÜMÜZDEKİ BEŞ YIL İÇİNDE YAPACAĞI İŞLERİN PLANINI AÇIKLADI. YEŞİLÇAY EYLÜL AYINDA BİR DİZİ, YAZ AYLARINDA DA İKİ SİNEMA FİLMİ İLE İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK.. BU FİLMLERDEN BİRİ DE EŞİ CEM ÖZER'İN ÇEKECEĞİ 'YEDİ...
  2. Tolga Güleç ve Yıldız Çağrı Atiksoy aşkı

Tolga Güleç ve Yıldız Çağrı Atiksoy aşkı

tolga güleç yıldız çağrı atiksoy, sevgilimi, sdevgili, aşkı, aşk yaşıyorlar, birlikteler, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisi oyuncularından Tolga Güleç, rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşadığını itiraf etti Melek'lerim.:A KANAL D’nin izlenme rekorları kıran "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin oyuncularından Tolga Güleç,...
  3. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  4. Tolga Güleç ve Yeliz Şar Sözlendi

Tolga Güleç ve Yeliz Şar Sözlendi

tolga güleç haberleri tolga güleç yeliz şar yeliz şar haberleri Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin ünlü oyuncularından Tolga Güleç bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Yeliz Şar ile birlikteydi. Bu birlikteliği resmiyete dökmeye karar veren çift, geçtiğimiz gün aile arasında düzenlenen bir törenle sözlendi. Düğün yaz sonuna... Evliliğe giden yolda ilk adımı atan...
  5. Yeliz Şar ve Tolga Güleç Evlendi!

Yeliz Şar ve Tolga Güleç Evlendi!

yeliz şar tolga güleç tolga güleç haberleri yeliz şar haberleri Sevgili melekler, iki sevilen oyuncu Yeliz Şar ve Tolga Güleç bugün Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde kıyılan nikahlarıyla dünyaevine girdiler. 20 Eylül'de evlilik planları yapan çift, bu tarihi öne çekmişti.

Sayfayı Paylaş