gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tolga Karel baz istasyonu mu kurdurdu?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tolga karel, komşuları, baz istasyonu, haberleri,
    Tolga Karel'in başı komşularıyla, komşularının ise baz istasyonuyla dertli Melek'ler:) Tolga Karel'in komşuları, Tolga'nın evinin bacasında "baz istasyonu var" diyor, Tolga'nın menejeri ise bir var diyor bir yok diyor :) İşte o haber Melek'ler!

Ünlü oyuncu ise inkar ediyor: Hayır, o bacayı şömine için yaptırdım!

İMZA TOPLAYIP YIKTIRACAĞIZ

Günaydın'ın haberine göre, Tolga Karel'in başı yine dertte! Genç oyuncunun Beylerbeyi'ndeki villasının çatısında birden bire yükselen baca, mahallede endişe yarattı.

Komşuları, oyuncunun bir firmayla görüşme yapıp ardından çatısına gizlice baz istasyonu taktırdığını iddia etti. Komşuları, istasyonun bulunduğu bacayı yıktırmak için imza toplayacak.

İKİ FARKLI AÇIKLAMA YAPTI

Karel'in menajeri ise önce, "İstasyon Tolga Bey'in bilgisi dışında kurulmuş. Arkadaşı onun adına sözleşme yapmış, bu yüzden iptal edemiyor" dedi.

Ardından da, "Tolga Bey, baz istasyonu kurma teklifini kabul etmemiş. O bacayı şömine için yaptırmış" dedi.

Tolga Karel baz istasyonu mu kurdurdu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Karel Dolandırdımı

Tolga Karel Dolandırdımı

Popstar yarışmada ün kazanan Sezen albüm çıkarmak için ünlü oyuncu Tolga karel'den şarkı almaya kalkarsa neler olur...... 'TOLGA KAREL HAYATIMI MAHVETTİ!' POPSTAR SEZEN, TOLGA KAREL HAKKINDA ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Tolga Karel'in Sezen'e 'Sana şarkı vereceğim' diyerek 'Kukla' adlı şarkısını önerdiği karşılığında ise 25.000 TL aldığı, sonra aynı şarkıyı pek çok kişiye aynı...
  2. Tuba Ekinci, Tolga Karel ilişkisi

Tuba Ekinci, Tolga Karel ilişkisi

tuba ekinci, tuba ekinci tolga karel, tolga karel, tolga karel haberleri, tuba ekıncı, tuğba ekinci Ünlü popçu Tuba Ekinci, Tolga Karel'in annesiymiş miş miş miş Melek'ler:D:D Ünlüler dünyasında olay adam olarak bilinen Tolga Karel, Tuba Ekinci ile yakalnınca kameralara "annemle beni iyi çekin" demiş. Doğrusunu söylemek gerekirse anneside pek bir hoş hatunmuş vesselam :D:D...
  3. Tolga Karel ''Salak''

Tolga Karel ''Salak''

tolga karel, salak, şarkı sözleri, nedir, bestesi, ile ilgili bilgiler burada melekler SALAK Bıraksaydın da bir nefes alsaydım Ansaydım anımsasaydım bitmesine rağmen Sorsaydın ama sorgulamasaydın Belki de çok zordu beni olduğu gibi kabul etmek Aslında bak buldun daha ne istiyordun hayattan Her türlü faydalanabilirdin aslında bu salaktan İnan üzülmedim kırılmadım aslında senden bana...
  4. Tolga Karel' in balayi fotograflari

Tolga Karel' in balayi fotograflari

tolga karelin balayi fotograflari tolga karel evlendi tolga karel ve esinin resimleri tolga karel canakkalede balayi konulari burada meleklerim Merhaba melekler Yaprak dokumu ile meshur olan Tolga karel'in balayi fotograflari cok ilginc, Oyuncu Tolga Karel, 29 Ağustos'ta evlendiği Azeri manken eşi Günay Museyeva ile 18-22 Ekim tarihleri arasında ören yerinde bulunan 3 bin yıllık kültürel değer...
  5. Tolga Karel Kanıt Dizisinde..

Tolga Karel Kanıt Dizisinde..

Bu konu; tolga karel kanıt dizisinde hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlarda en son Son Osmanlı-Kıyam dizisiyle izlediğimiz Tolga Karel başka bir diziye transfer oldu. Oyuncunun yeni dizisi Kanıt. Komiser Yaman karakteriyle diziye dahil olan oyuncu. 97. bölümden itibaren dizide yer alacak. İşte detaylar... Daha önce Seben Koçibey'i Orhan-Selim ikilisinin yanına...

Sayfayı Paylaş