gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ARAYA GİREN DENİZ DEĞİL [​IMG] 'YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN İKİ OYUNCUSU ARASINDA İLİŞKİ YAŞANDIĞI ŞÜPHESİNE KAREL YANIT VERDİ.

'Yaprak Dökümü'nün iki oyuncusu arasında ilişki yaşandığı şüphesi, Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı. Tolga Karel ise, iddiaları yalanladı.

Yaklaşık 1.5 yıldır birlikte olan Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik, kıskançlık yüzünden ayrıldı. Öykü Çelik, 'Tolga, benden önce Yaprak Dökümü'ndeki rol arkadaşı Deniz Çakır'la birlikteymiş. İkimizi birden idare etti. Artık ona dönmem mümkün değil' açıklamasını yaparak birlikte yaşadıkları evi terketti.
    Nişanlısının açıklamasını doğrulayan Tolga Karel, 'Ben hayatımı ortada yaşayan bir insanım. Böyle bir beraberlik olsa inanın söylerim. Belki bu söz biraz klasik oldu ama Deniz hanımın bir sevgilisi var neden böyle bir şey yapalım. Nişanlımdan ayrıldım doğrudur. Deniz ile böyle bir ilişki yok sadece arkadaşız' dedi.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı
    Paylasim icin sagol

Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abank ile Alpha yolları ayırdı

Abank ile Alpha yolları ayırdı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) onay alamayan Yunan Alpha Bank ve Alternatifbank (Abank) ortaklığı, 30 Eylül itibariyle yollarını ayırdı. Ortaya atılan "casus" iddialarına karşın BDDK’nın ret gerekçesinin net olarak açıklanmadığı ortaklıkta, iki grup arasındaki sözleşmenin sona ermesiyle süreç de noktalanmış oldu. Abank’ın bünyesinde bulunduğu Anadolubank’ın...
  2. Tolga Karel ''Salak''

Tolga Karel ''Salak''

tolga karel, salak, şarkı sözleri, nedir, bestesi, ile ilgili bilgiler burada melekler SALAK Bıraksaydın da bir nefes alsaydım Ansaydım anımsasaydım bitmesine rağmen Sorsaydın ama sorgulamasaydın Belki de çok zordu beni olduğu gibi kabul etmek Aslında bak buldun daha ne istiyordun hayattan Her türlü faydalanabilirdin aslında bu salaktan İnan üzülmedim kırılmadım aslında senden bana...
  3. Nez ile Tolga Karel sahnede kavgaya tutustular!

Nez ile Tolga Karel sahnede kavgaya tutustular!

sahnede kavga ettiler nez tolga karel kapismasi. Nez ile Tolga Karel birbirine girdi! Schwarzkopf Professional erkekler için tasarlanmış ilk markasının tanıtımı önceki akşam Beyoğlu Ghetto'da parti ile gerçekleşti. Şarkıcı Nez ile oyuncu Tolga Karel, herkesin içinde kavga etti. Gecede sahne alan Nez ile gecenin fotoğraflarını çeken Tolga Karel kavga etti. Ünlü şarkıcı Nez şarkılarını...
  4. Tolga Karel Kanıt Dizisinde..

Tolga Karel Kanıt Dizisinde..

Bu konu; tolga karel kanıt dizisinde hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlarda en son Son Osmanlı-Kıyam dizisiyle izlediğimiz Tolga Karel başka bir diziye transfer oldu. Oyuncunun yeni dizisi Kanıt. Komiser Yaman karakteriyle diziye dahil olan oyuncu. 97. bölümden itibaren dizide yer alacak. İşte detaylar... Daha önce Seben Koçibey'i Orhan-Selim ikilisinin yanına...
  5. Öykü Çelik'in Canına Tak Etti!

Öykü Çelik'in Canına Tak Etti!

öykü çelik öykü çelik haberleri Sevgili melekler, bir süredir aldığı kilolarla gündeme gelen oyuncu Öykü Çelik, Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Fazlalıklarını vermek üzere harekete geçen Öykü Çelik, karşısında basın mensuplarını görünce çileden çıktı. Fotoğraflarının çekildiğini fark edince “Yeter artık!” diye bağıran oyuncu, soruları yanıtsız bırakarak hızla uzaklaştı.

Sayfayı Paylaş