gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tolga Karel'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Cevap!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tolga karel, kıvanç tatlıtuğ, dizi gerginliği, cevap geldi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni rol alacağı projede kardeşi rolü içim Tolga Karel'i istemediği yönünde iddialar basında yer almıştı.Bu iddialar karşısında Tolga Karel suskunluğunu bozdu, sert bir dille cevap verdi;

''Son haftalarda farklı yayın organlarında hakkımda çıkan ve bu zamana kadar susup, konuşmadığım bir takım haberlerden artık gerçekten büyük rahatsızlık duyduğumu belirtmek isterim. Şimdiye dek sevgili meslektaşım Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili çıkan ve şahsımı zedeleyen haberlere karşı, severek yaptığım oyunculuk kariyerimin yanısıra fotoğrafçılık kariyerime de zarar verdiğini ve sevenlerime karşı beni küçük düşürdüğünü düşündüğüm için bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum.

Bu bağlamda 5 sene devam edip zirvede biten bir dizinin kadrosunda bulunan ve işimle alakalı hiçbir olumsuz eleştiri almayan bir oyuncu olarak bu zamana kadar konuşmamamın sebebi başta ailem gibi gördüğüm Ay Yapim'a ve kendime olan saygimdandir. Böyle gereksiz haberlerin icinde adımın geçmesinden dolayı sevenlerimden özür diliyorum. Bir oyuncunun kadroyu belirlediği herhangi bir projeye bugüne kadar hiç rast gelmedim. Aksine meslektaşım Kıvanç Tatlıtuğ'un ülkem adına kazandığı başarılar bana gurur ve mutluluk vermektedir.. Bizler aynı jenerasyonda ve aynı yolda yürüyen rakipler değil yol arkadaşlarıyız .

Son olarak şunu ifade etmek isterim ki; yaşamım boyunca inandığım şeylerin ve hayallerimin peşinden koşan bir adam olarak, dürüst ve vicdanlı oldum. Bundan sonra da kendimden bir parça gibi gördüğüm seyircilerime duyduğum saygıdan dolayı gurur duyduğum mesleğime bu inançla devam edeceğim. ''

Saygılarımla Tolga Karel

Tolga Karel'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ'a gay dergisi şoku!

Kıvanç Tatlıtuğ'a gay dergisi şoku!

kıvanç tatlıtuğ gay dergisi kıvanç tatlıtuğ gay dergisine verdiği pozlar dergi pozları kıvanç tatlıtuğ, dergi, kapak resmi, dergi resmi hakkında detaylı bilgi alalım. Kıvanç tatlıtuğ bir zamanlar Fransa'de modellik için verdiği pozlardan şimdilerde muzdarip. Nedeni ise çektirdiği fotoğrafların eşcinsel dergisinde yayınlanmasıymış melekler. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Fransız modellik...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'a Benzeyen Ünlüler!

Kıvanç Tatlıtuğ'a Benzeyen Ünlüler!

kıvanç tatlıtuğ, benzeyen ünlüler, kıvançın ikizleri, kimler, resimleri, benzerlikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler İnsanoğlu çift yaratılmıştır diye boşuna söylenmemiş melekler! Kimbilir her birimizin benzerleri nerelerde yaşıyor :hıms: Onu bulamayız ama ünlülerin benzerlerine rahatça ulaşabiliyoruz. Mesela Kıvanç Tatlıtuğ! Genç kızların gözbebeği yakışıklı oyuncu Kıvanç...
  3. Tolga Karel'in Eşi Dolandırıldı!

Tolga Karel'in Eşi Dolandırıldı!

tolga karelin eşi günay musayeva dolandırıldı kim dolandırdı nasıl avukatından şikayetçi oldu savcılığa başvurdu 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Geçtiğimiz yaz Azeri manken Günay Musayeva ile evlenen Tolga Karel'in balayları olay olmuştu.Balayı yeri olarak Çanakkale'yi seçen çiftin balayı fotoğraflarını sizlerle paylaşmıştık melekler :) Şimdi çift adli bir konuyla haber oldu....
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'a Düet Teklifi !

Kıvanç Tatlıtuğ'a Düet Teklifi !

ferhat göçer kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ türkü kıvanç tatlıtuğ kuzey güney 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kıvanç Tatlıtuğ 'un Kuzey Güney dizisi 11.bölümünde söylediği türkü hayranları tarafından çok beğenildi melekler :) Birkaç gündür Kadir İnanır Kıvanç Tatlıtuğ polemiğiyle gereksiz gündem yaratılmaya çalışılırken, Ferhat Göçer tarafından gelen düet...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği

Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği

Garibanın biri klozeti el yüz yıkamak için sanmış. Duyduğuma göre bizim Kıvanç Tatlıtuğ da havyarı zeytin ezmesi sanmış :D:D Arkadaşar nedir bu Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği bu konuda merakımı gidecek bir arkadaşımız var ım:)

Sayfayı Paylaş