gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tolga Karel'e Sevgilisinden Red Cevabı Geldi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tolga karel, sevgilisi, günay musayeva, evlilik teklifi, reddetti, kabul etmedi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Geçtiğimiz gün HABERİNİ YAYINLADIĞIMIZ Tolga Karel'in sevgilisi Günay Musayeva'ya ettiği evlenme teklifi, sevgilisi tarafından reddedilmiş melekler!..

İkili önceki akşam Etiler'de bir kafe çıkışı görüntülendi. Karel, "İlişkiniz nasıl gidiyor?" sorusuna "Ben artık evlenmek istiyorum" yanıtını verdi.

Karel ne kadar evlenmek istese de beklemekten başka çaresi yok gibi görünüyor melekler :)

Tolga Karel'e Sevgilisinden Red Cevabı Geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgiliye cevaplar

Eski sevgiliye cevaplar

sevgiliye duvar yazıları eski sevgiliye cevap Eski sevgiliden gelen SMS'lere verilebilecek cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, saol - "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha...
  2. eski sevgiliye sms cevapları

eski sevgiliye sms cevapları

daha önce verildiyse özür dilerim ama araştırdım ki böyle bişe yoktu Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol - "mesaj attığınız kişinin ilgi...
  3. Tolga Karel'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Cevap!

Tolga Karel'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Cevap!

tolga karel, kıvanç tatlıtuğ, dizi gerginliği, cevap geldi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni rol alacağı projede kardeşi rolü içim Tolga Karel'i istemediği yönünde iddialar basında yer almıştı.Bu iddialar karşısında Tolga Karel suskunluğunu bozdu, sert bir dille cevap verdi; ''Son haftalarda farklı yayın organlarında...
  4. Survivor Tolga Karel'in Evine Haciz Geldi!

Survivor Tolga Karel'in Evine Haciz Geldi!

tolga karel haberleri, survivor tolga karel, tolga karel Sevgili melekler, Survivor yarışması için Dominik'te bulunan Tolga Karel'in evine haciz geldi. Karşısında haciz memurlarını görünce şoke olan Korel'in boşanacağı konuşulan eşi Günay Musayeva tepkiliydi: “Bu borçtan haberim yok. Tolga zaten burada değil, Survivor için Dominik’te. Niye 10 yıllık borç için şimdi geliyorsunuz?” Tolga...
  5. Acun Medya'dan Derya Büyükuncu'ya Cevap Geldi!

Acun Medya'dan Derya Büyükuncu'ya Cevap Geldi!

derya büyükuncu, acun medya, survivor derya büyükuncu Sevgili melekler, iki sezon önce survivor yarışmasında birinci olan Derya Büyükuncu'nun kazandığı ödülün tamamının kendisine ödenmediği iddialarına Acun Medya'ya jet bir yanıt geldi.. İşte o açıklama; "Derya Büyükuncu'nun Survivor yarışmasından kazandığı ödülün ödemesi Show TV'nin sorumluluğundadır. Acun Medya'nın bu ödeme ile...

Sayfayı Paylaş