gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tolga karel'i uçakta dövdüler

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 'YAPRAK DÖKÜMÜ' DİZİSİNİN KÖTÜ ADAMI TOLGA KAREL'İ UÇAKTA DÖVDÜLER...

Stutgart'tan İstanbul'a dönüşte THY uçağında başlayan tartışma sonrası Tolga Karel'in feci dayak yediği öğrenildi. Uçakta başlayan kavganın aprona kadar yayıldığı olaylı geccede Karel'in ağlayarak sinir krizi geçirdiği iddia edildi. Uçakta yaşanan tartışma sonrası çıkan kavga polise haber verilirken Karel, önce şikayetçi olmadı. Yolcuların pasaporttan geçmesinden sonra bu sefer şikayetçi olan Karel'i dövenler kayıplara karıştı. Kendisini dövenleri teşhis edemeyen ünlü oyuncu ifadesi alındıktan sonra savcılığa sevkedildi. Dış Hatlar Büro Amirliği'nde ünlü oyuncunun sık sık 'Dizilerde kötü adamı canlandırıyorum diye dövülür mü insan' dediği ve gözyaşı döktüğü öğrenildi.

Tolga karel'i uçakta dövdüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patraonu döv :D

patraonu döv :D

burayı tıklayınız
  2. Ünlüleri Dövünüz

Ünlüleri Dövünüz

Oyunda klavyenin W-A-S-D tuşlarına başarak yumruk atabilirsiniz..Ben nakavtla kazandım...hadi kolay gelsin.. http://80.237.156.97/k/oyun/2005/02/20050201_1_1107209694_h6t2.swf
  3. Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Maden, belediye ekiplerince bir hafta önce sokaklardan toplanarak Konya Hayvan Barınağı’na getirilen köpeklerin kendilerini tamamen kapatmış durumda olduklarını ve dış uyarılara cevap vermediklerini söylüyor. 28/07/2008 Konya'da insanlar tarafından "yoğun şiddet" gören, birinin vücudunda 20’ye...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ Tolga Karel'i İstemedi!

Kıvanç Tatlıtuğ Tolga Karel'i İstemedi!

kıvanç tatlıtuğ tolga kareli istemedi kıvanç tatlıtuğ, tolga karel, yeni dizi, kıvanç tolgayı istemedi, kıvançtan tolgaya rest, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezon için çekilmeye başlanacak olan dizi projesi için,Kıvanç Tatlıtuğ rol arkadaşı olarak Tolga Karel'i istemedi. Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda yine dev bir projeyle ekranda olacak. 'Aşk-ı Memnu'dan...

Sayfayı Paylaş