gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tolga Korel Salak Şarkısını bilen var mı sözleri vs

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tolga Korel aynı zamanda beste vs de yapıyormuş, acaba bu korelin Salak isimli şarkısını duyan var mı sözlerini bilen melekler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tolga Korel Salak Şarkısını bilen var mı sözleri vs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Karel ''Salak''

Tolga Karel ''Salak''

tolga karel, salak, şarkı sözleri, nedir, bestesi, ile ilgili bilgiler burada melekler SALAK Bıraksaydın da bir nefes alsaydım Ansaydım anımsasaydım bitmesine rağmen Sorsaydın ama sorgulamasaydın Belki de çok zordu beni olduğu gibi kabul etmek Aslında bak buldun daha ne istiyordun hayattan Her türlü faydalanabilirdin aslında bu salaktan İnan üzülmedim kırılmadım aslında senden bana...
  2. nev yokum şarkı sözü var mı

nev yokum şarkı sözü var mı

Nev'in seslendirdiği bir şarkı var yokum diye arkadaşlarım bu şarkının sözlerini arıyorum varsa memnun olurum. Teşekkürler.
  3. Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgilide lodos çarptı isimli bir şarkı var bu şarkının sözleri lazım bana kim söylüyor yardım edin bana
  4. Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü Merhaba millet acaba aranızda Serdar Ortaç Ray şarkısının sözlerini tam olarak bilen var mı? Varsa lütfen acilen bana Serdar Ortaç Ray şarkı sözlerini yazsın :)
  5. Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar acaba diyorum aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözünü bilen var mı? Varsa bana yazsın ben bu şarkıyı çok seviyorum ezberlemek istiyorum.

Sayfayı Paylaş