gebe
  1. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Tolga Polis Çağırdı

Konu, 'Magazin' kısmında merve_69 tarafından paylaşıldı.

Tolga Polis Çağırdı
    Üç Ay Önce Okan Bayülgen'den Ayrılan Berrak Tüzünataç, 'Elveda Rumeli' Dizisindeki Rol Arkadaşı Tolgahan Sayışman'ın Birlikte Olduğu Belgelendi.

ÜÇ AY ÖNCE Okan Bayülgen'DEN AYRILAN Berrak Tüzünataç, 'ELVEDA RUMELİ' DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI TOLGAHAN SAYIŞMAN'IN BİRLİKTE OLDUĞU BELGELENDİ.

Sevgililer, geçen haftasonu Cihangir'de saatlerce eğlendi. İlerleyen saatlerde kendisini görüntüleyen kameraları engellemek isteyen oyuncu, mekana polis çağırdı. Ancak polis memurları, gazetecilerin görevini yaptığı belirterek, yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi. Uzun süre mekanda gazetecilerin gitmesini bekleyen Berrak, yeni sevgilisi ile mekandan çıkıp taksiyle uzaklaştı.

Üç Ay Önce Okan Bayülgen'den Ayrılan Berrak Tüzünataç, 'Elveda Rumeli' Dizisindeki Rol Arkadaşı Tolgahan Sayışman'ın Birlikte Olduğu Belgelendi.

ÜÇ AY ÖNCE Okan Bayülgen'DEN AYRILAN Berrak Tüzünataç, 'ELVEDA RUMELİ' DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI TOLGAHAN SAYIŞMAN'IN BİRLİKTE OLDUĞU BELGELENDİ.

Sevgililer, geçen haftasonu Cihangir'de saatlerce eğlendi. İlerleyen saatlerde kendisini görüntüleyen kameraları engellemek isteyen oyuncu, mekana polis çağırdı. Ancak polis memurları, gazetecilerin görevini yaptığı belirterek, yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi. Uzun süre mekanda gazetecilerin gitmesini bekleyen Berrak, yeni sevgilisi ile mekandan çıkıp taksiyle uzaklaştı.

Tolga Polis Çağırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşeği Düğüne Çağırmışlar

Eşeği Düğüne Çağırmışlar

Eşeği Düğüne Çağırmışlar Kâmuran Esen Bu bana ders olsun. Bir daha, her “ kel ” diyeni “ gel ” anlarsam, bana da Kâmuran demesinler. Dün öğleye doğru telefonum çaldı. Arayan yakın bir komşumdu: “ Kâmuran ! Biz çiftlikteyiz. Sabahleyin biz gelirken sen yürüyüşe gidiyordun, o nedenle sana haber veremedim. Hadi çabuk gel ! Seni bekliyoruz.” dedi ve kapattı telefonu. Arkadan bayan sesleri...
  2. Bağıra çağıra ağda yaptılar

Bağıra çağıra ağda yaptılar

ağda yapan kadınlar hamilelikte ağda yapmak gebelikte yaptırmak kollara yapmak hamileyken Bağıra çağıra ağda yaptılar 'Avrupa Yakası'nın 'Cesur'u Gürgen Öz ile 'Tanrıverdi'si Sarp Apak, 29 Şubat'ta vizyona girecek olan 'Plajda' filminin başrolünde. Filmde iki kadını canlandıran Sarp Apak ile Gürgen Öz bacak, göğüs ve kollarına ağda yapmak zorunda kaldı. Sarp Apak ağda sırasında canının...
  3. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  4. Avşar'ı savcı çağırdı! Avşar'ı savcı çağırdı!

Avşar'ı savcı çağırdı! Avşar'ı savcı çağırdı!

Avşar'ı savcı çağırdı! 26 Haziran 2008 Perşembe 09:45 Avşar kızı Savcının karşısını çıktı. Aynı şeyleri ona da söylemekten çekinmedi... Sanatçı Hülya Avşar, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) ilişkin yazdığı bir yazı dolayısıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdi. Geri adım atmayan Avşar kızı Star Gazetesi'ne olan...
  5. Çağır Meleğim

Çağır Meleğim

meleğimle ilgili sözler meleğim ile ilgili sözler Çağır Meleğim Hani bulutlarla bana haber yollayacaktın, Sen her yağmur damlasına bir kelime yazacak; Ben de o damlaları avuçlarıma alıp, Yazdığın mektubu okuyacaktım. Kokunu çiçeklere iliştirip yollayacaktın hani? Söz vermiştin.... Bülbüller sözlerini getirecekti bana Dalgalar, vurup vurup hasretini...

Sayfayı Paylaş