gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tolgahan sayisman tolgahan sayisman haberleri

Sevgili melekler, ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman bir film projesi için tam 10 kilo verdi. Çekimlerine Büyükada'da başlanan Büyük Sürgün filminde bir faytoncunun oğlunu canlandıracak olan Sayışman bu 10 kiloyu tam 1.5 ayda verdi.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa kilolumuyduki hic farketmedim :S

Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolgahan Sayışman (Mustafa)

Tolgahan Sayışman (Mustafa)

tolgahan sayışman facebook Mustafa, genç yakışıklı cesur ve mert bir delikanlıdır. İstanbul’da tıbbıyede okurken İttihat ve Terakki hareketine dâhil olup, bir kaçak olarak Pürsıçan’a gelmiştir. Kaymakam Dilaver’in de desteğini alarak Sütçi Ramiz’in evinde kalmaya başlar. Herkes onu Ramiz ’in yeğeni Namık olarak tanımaktadır. Mustafa yüzünü gizleyerek Pürsıçan’da çetelere karşı mücadeleye...
  2. tolgahan sayışman resimler

tolgahan sayışman resimler

tolgahan sayışman resimleri tolga sayışman resimleri tolgahan sayisman fotoğrafları resmi web sitesi
  3. Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!

Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!

Bu konu; Perihan Savaş 10 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Perihan Savaş tam 10 kilo vermiş. Prof.Dr.Osman Müftüoğlu denetiminde kilo veren başarılı oyuncu bakın o kiloları nasıl vermiş... Bol bol yiyerek zayıfladığını belirten Savaş "Listem oldukça geniş. Hatta hocamın bana verdiği pek çok şeyi yiyemiyorum. En önemlisi üç...
  4. Funda Arar 3 Ayda Tam 10 Kilo Verdi!

Funda Arar 3 Ayda Tam 10 Kilo Verdi!

funda arar, funda arar haberleri, funda arar resimleri Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda oğlu Aras!ı dünyaya getiren başarılı şarkıcı Funda Arar 3 ayda tam 10 kilo verdi. Temmuz ayında oğlu Aras'ı kucağına alan Funda Arar, eski formuna çabuk döndü. Önceki gün Nişantaşı'nda bir toplantıya katılan başarılı şarkıcı, "Hamileliğimde 10 kilo almıştım, 3 aylık zamanda bu kiloların hepsini...
  5. Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi!

Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi!

aslıhan gürbüz, aslıhan gürbüz haberleri, aslıhan gürbüz kaç kilo verdi Sevgili melekler, uzun bir süre komedi dizisi Yahşi Cazibe'de başrol oynayan ve kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Aslıhan Gürbüz, dizinin sona ermesinin ardından uzun bir süre sessizliğe gömülmüştü. Dizide azeri bir karaktere hayat veren Gürbüz yeni dizisi Zeytin Tepesi'yle tekrar ekranlara...

Sayfayı Paylaş