gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tolgahan Sayışman'ın Herkesten Gizlediği Hastalığı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tolgahan sayışman hastamı hastalığı ne kansermi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Mankenlikten oyunculuğa transfer olan ve Lale Devri dizisinde Seranay Sarıkaya ile boşrol oynayan genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman hastaymış melekler...Hastalığını herkesten sır gibi saklayan genç oyuncuya acil şifalar diliyor ve haberin detaylarına geçiyorum...

İşte Tolgahan Sayışman'ın herkesten gizlediği hastalığı! Ünlü oyuncunun çene altında kist belirlendi. Şimdi biyopsi sonucu bekleniyor

"RAHATSIZLIĞIM VAR" DEMİŞTİ
    Tolgahan Sayışman'ın zor günleri! "Son dönemde çok keyifsizim. Bir rahatsızlığım var ve kafamı ona taktım" diyen ama hastalığının içeriğini açıklamayan Sayışman'ın bir süredir boğazındaki kist nedeniyle kabus yaşadığı anlaşıldı. Doktorlar, Sayışman'ın çene altında kist belirledi.

İLAÇLA KURUTMA TEDAVİSİ
    Geçen hafta yapılan gizli operasyonla, Sayışman'ın boğazındaki kistten parça alınıp biyopsiye gönderildi. Test sonuçlarını heyecanla bekleyen Sayışman'ın boğazındaki şişlik, şimdilik ilaç tedavisiyle kurutulmaya çalışılıyor. Ancak kistte herhangi bir küçülme olmazsa ünlü oyuncuyu ameliyat bekliyor.

Tolgahan Sayışman'ın Herkesten Gizlediği Hastalığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acının Gizlediği Armağan

Acının Gizlediği Armağan

Bir gün okyanusta yol alan bir gemi kaza geçirerek battı. Gemiden sağ kurtulan adamı, dalgalar küçük, ıssız bir adaya kadar sürükledi. Adam ilk günler kendisini kurtarmasını için Allah'a yakardı ve yardım bulurum umuduyla ufka baktı. Ama ne gelen oldu, ne giden... Daha sonra rüzgardan, yağmurdan ve zararlı hayvanlardan korunmak için ağaç dallarından ve yapraklardan bir kulübe...
  2. Mahremini Saçlarımda Gizlediğim Adam

Mahremini Saçlarımda Gizlediğim Adam

Mahremini Saçlarımda Gizlediğim Adam Bu senin imtihanın diyor bir ses… Ve diğer bir ses sabretmemi emrediyor. ! İçim bu kadar yıkıkken hangi kent kabul eder beni içine. İçimin içsizliği değil miydi beni kaldırmalara düşüren. Ölüme hiçken geçiyordu dakikalarımız. Kentin kendine sığamaz oldum. Bana dar geldi sebepsiz susmaların… Saçlarımın mahreminde saklıyordum o adamı. . O adam ki...
  3. Tolga Sayışman'ın hastalığı nedir

Tolga Sayışman'ın hastalığı nedir

Kızlar ünlü oyuncunun bir sorunu varmış daha doğrusu bir hastalığı. Tam olarak bu rahatsızlığı nedir bilen var mı yada bir haber ?
  4. Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

kadınların sırları kadınların gizledikleri kadın erkek ilişkileri Biz bayanların alışverişe olan tutkunluğu malum... Bazen bu alışverişler sonrası aldıklarımızı eşimize göstermekten zevk alsakta bazılarımız ise alışverişte aldıklarının birçoğunu gizlemeyi tercih ediyor. Yaplan araştırmalara göre kadınların alışveriş konusun da erkeklerden gizlediği gerçekler ise şunlar; İngiltere'de...

Sayfayı Paylaş