gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tolgahan Sayşıman ve Serenay Sarıkaya'nın mutlu aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

serenay sarıkaya ve tolgahan sayışman serenay sarıkaya sevgilisi ve sevgilisi sarıkayanın kim Lale Devri isimli dizide başrolleri oynayan Tolgahan Sayışman ve sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın mutluluk dolu aşk haberine yer verdik bu yazımızda Melek'ler.
    "Sarı papatyam" diyen Tolgahan ve Serenay ikilisi, oldukça mutlu bu birliktelikden. ALLAH mutluluklarını daimi etsin diyor ve haberin detayları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:)

Çift olarak yemek yemeyi sevdiklerini belirten Sarıkaya, "Koşturma olduğu için devamlı dışarda yiyoruz. Ama gerekli olduğu zaman mutfağa girerim" sözleri üzerine konuya giren Sayışman, "Çok güzel suşi yapıyor" diyerek espri yaptı.

Çifte kumrular Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman, vakitlerinin neredeyse tamamını birlikte geçiriyor. Genç sevgililer Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman, önceki gün birlikte rol aldıkları Lale Devri dizisinin Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan çekimleri sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İlişkilerinin çok iyi gittiğini belirten çift, uyumlu olduklarını ve vakitlerinin büyük kısmını birlikte geçirdiklerini anlattılar. Sarıkaya, “Yıpranmak istemiyoruz. Aşkımızı lanse edelim diye bir derdimiz yok. Dışarda olunca zaten medyaya yansıyoruz” diye konuştu.

Sevgilisine ‘Sarı Papatyam’ diye seslenen Sayışman ise “Uyumlu bir çift olmasak ilişkimizi 7/24 sürdüremezdik. Serenay’la haftanın her günü, her saati birlikteyiz. Yemek yemeyi, sinemaya gitmeyi seviyoruz” dedi.

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Ama bu kızın Lale Devrindeki konuşma tarzına çok sinir oluyorum adanalı filminde ne güzeldi hanım hanımcık bir kızdı :)

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    iyi yakışmışlar bi yastıkta kocasınlar evlenirlerse hahaha

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ahh tolgada gitti hepsi gidio birbir :D:D:D:D

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ben bu kızı hiç sewmiyorum ya

6. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    daha var merak etme sana nuri alçoyu ayarlayalım hahaha

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  7. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hee oldu bebeim sanada TCoşkun 'u ayırdık :D:D:D:D

8. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ben evliyim kuzum benim kocişim bütün artistlerden yakışıklı bana dünyaları verseler dönüp bakmam hahaha sen bekarsın ama bi düşün derim hahaha

9. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    nuri benim idolüm o olmaz gel ben sana bi gazoz ısmarlim en iisi lavişimm :D:D:D:D:D:D

10. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    gazoza bayılırım ama doldururkene ben görcem hahaha

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    serenayı bende hic sevmem..

Tolgahan Sayşıman ve Serenay Sarıkaya'nın mutlu aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolgahan sayışman serenay sarıkaya aşkı

Tolgahan sayışman serenay sarıkaya aşkı

tolgahan sayışman serenay tolgahan sayışman serenay sarıkaya sarikaya sevgilisi sayisman ve sarıkaya aşkı Yakışıklı oyucu Tolgahan Sayışman son zamanlarda Lale devri adlı dizide oynuyor, yakışıklılığı ve dizideki oyuculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Tolgahan sayışman sevgilisi serenay sarıkaya ile bir cafe de görüntülendi. Yakışıklı oyucu hakkında çıkan aşk dedikodularına samimi bir şekilde...
  2. Serenay Sarıkaya ve Tolgahan sayışman ayrıldı mı?

Serenay Sarıkaya ve Tolgahan sayışman ayrıldı mı?

serenay sarıkaya tolgahan sayışman ayrıldı serenay sarıkaya tolgahan sayışman ayrıldı mı ve ayrıldımı mı ve serenay sarıkaya tolgahan sayışman, ayrıldımı, ayırldı, ayrıldılar, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerde Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya hakkında "ayrıldılar" haberleri magazin dünyasını meşgul ediyor. Görünen o ki, bu söylentinin doğruluk payı oldukça fazla...
  3. Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman Barıştı!

Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman Barıştı!

tolgahan sayışman serenay sarıkaya barıştı mı serenay sarıkaya ve tolgahan sayışman barıştı selen soyder magazin selen soyder sevgilimi sevgilimi serenay sarıkaya, tolgahan sayışman, barıştılar, birlikteler, beraberler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaz demek aşk meşk demek.E bu kadar çift ortalarda salına salına gezip magazin gündemini meşgul ederken,onlar da...
  4. Serenay ve Tolgahan Barıştılar mı?

Serenay ve Tolgahan Barıştılar mı?

serenay sarıkaya serenay sarıkaya haberleri tolgahan sayışman tolgahan sayışman haberleri serenay sarıkaya tolgahan sayışman barıştılar mı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Tolgahan Sayışman Serenay Sarıkaya çifti bir süre önce ayrılmışlardı , biliyorsunuz melekler. Lale Devri dizisinin bu sevilen çifti geçtiğimiz akşam Asmalımescit'te ki Kokosh meyahnesinden çıkarken görüntülenmişler....
  5. Serenay Sarıkaya'nın Güzellik ve Bakım Sırları!

Serenay Sarıkaya'nın Güzellik ve Bakım Sırları!

serenay sarıkaya güzellik sırları, serenay sarıkaya bakım sırları, serenay sarıkaya haberleri Sevgili melekler, Medcezir dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya rol yeteneği kadar güzelliğiyle de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Her geöen gün hayran kitlesini çoğaltan Sarıkaya, güzelliğini, saç, cilt ve vücudu için uyguladığı çeşitli bakımlara borçlu. Gelin Serenay'ın kendisi...

Sayfayı Paylaş