gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tom büyümeye hazır mı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Gisele Bundchen ile Tom Brady çifti evlenmişlerdi Gisele evliliği ile ilgili düşüncelerini şöyle aktardı.....
    YENİ HEDEFİ KOCAMAN BİR AİLE
    GİSELE BUNDCHEN EŞİ TOM BRADY’NİN KENDİSİNİ EN ÇOK ETKİLEYEN YÖNÜNÜN DÜRÜSTLÜĞÜ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady ile kısa süre önce dünyaevine giren Brezilyalı süpermodel Gisele Bundchen evliliğin hayatını nasıl değiştirdiğini anlattı

“Çocukları çok seviyorum. Üvey oğlumla birlikte çok iyi vakit geçiriyoruz” diyen ünlü model büyük bir aile kurmak istediğini şu sözlerle dile getirdi: “Annem babam 36 yıldır evli. Ben de ömür boyu eşimle birlikte olmak istiyorum.”
    Beş altı yıl önce düzenzsiz bir hayatı olduğunu söyleyen Bundchen “Bütün gün kırmızı şarap ve bir sürü sigara içip, sadece fast food yiyerek kendimi cezalandırıyordum” dedi. Ünlü model Brady ile birlikteliğinin ardından hayatının da düzene girdiğini söyledi. Eşine övgüler yağdıran Bundchen “Tom’un çok temiz bir kalbi var. Dünyaya pembe gözlüklerle bakıyor” diye konuştu.

Tom büyümeye hazır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedeniniz sonbahara hazır mı?

Bedeniniz sonbahara hazır mı?

Güneş, deniz ve kumun yıprattığı cildinize ve saçlarınıza bakım yapma zamanı geldi. Kendinize dönmenin tam sırası! Tatil zamanı kumsalda sere serpe güneşlenirken, güneşin vücudumuzun görünen en büyük düşmanlarından biri olduğunu bir anda unutuveriyoruz. Gerçek şu ki, bronz tenin güzelliğine, sağlıkla parlamasına hepimiz bayılıyoruz. Dışarıdan baktığımızda güzellik ön planda, ama merceği biraz...
  2. Yöneticiliğe Hazır mısınız?

Yöneticiliğe Hazır mısınız?

Yönetici olmak, ileriye atılan önemli bir adım. Ama yöneticiliğin ilk dönemleri, bazı sorunlara da gebe olabiliyor. Yapılan bir araştırmaya göre, yöneticilerin yüzde 50''ye yakını, bu konuma gelmeden önce bir eğitim almadı. Bu da, karşılaşılan sorunların temeli sanki. İşte yeni yöneticilerin büyük bir bölümünün karşı karşıya kaldığı 10 ortak sorun: 1) Herşeyi Bildiğini Sanmak Bir...
  3. Evliliğe hazır mı?

Evliliğe hazır mı?

Evliliğe hazır mı? Erkekler ve evlilik… Bu iki kelimeyi yan yana getirmenin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek öyle değil mi? Erkek arkadaşınızla evlenmek istiyorsunuz ve onu evlilik yoluna sokmak için birtakım stratejiler uyguluyorsunuz. Bu noktada size hatırlatmak istediğimiz birşey...
  4. Anne Olmaya Hazır mısınız?

Anne Olmaya Hazır mısınız?

Artık kendinizi anne olmaya hazır hissediyorsunuz. Peki hamilelik ten önce dikkat etmeniz gereken faktörler olduğunu biliyor musunuz? Gebelik döneminde olduğu gibi öncesinde de anne ve bebek sağlığı açısından bilmeniz gereken noktalar var. Biz de konu ile olarak Ferti – Jin Kadın Sağlığı Merkezi’nden Op. Dr. Murat Taşdemir ile söyleştik. Hamile kalmaya karar veren kişiler yaşam tarzlarında...
  5. Anne olmaya hazır mısınız?

Anne olmaya hazır mısınız?

Bazı hamilelikler eşler tarafından planlı bir şekilde uygulanır iki tarafta bebeğe hazır olarak kendilerini hissettiklerinde bebek düşünürler Peki hamilelik planlımı olmalı? Kadın anne olmaya kendini iyice hazırladıktan sonramı gebe kalmalı? Uzmanlara göre sorularınızın cevapları: Çocuk yetiştirmenin kolay olduğunu kimse iddia etmiyor. Belki siz de bu zor ve bir ömür boyu sürecek görevi...

Sayfayı Paylaş