gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113

Tom Cruise'den Açıklama ''Hiç Estetik Yaptırmadım''...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Tom Cruise Tom Cruise Haberleri
    Vayyy be babam yaşında diyorum ve şaşırıyorum ... Maaşallah adam hala 30unda sanki...Demekki ya suyundan ya havasından olsa gerek bu yabancılar hiç göstermiyolar yaşlarını...Maaşallah diyelim biz de nazar değmesin :D:D...Tom Cruise kimdir merak eden meleklerimize....İşte Tom Cruise...

Hiç Estetik Yaptırmadım

Hollywood'un en çok kazanan oyuncularından 50 yaşındaki Tom Cruise, hala genç görünmesiyle ilgili söylentilere yanıt verdi. 1986 yapımı "Top Gun" ile....

Hollywood'un en çok kazanan oyuncularından 50 yaşındaki Tom Cruise, hala genç görünmesiyle ilgili söylentilere yanıt verdi.

1986 yapımı "Top Gun" ile ün kazanan Cruise, estetik operasyon geçirmediğini ve asla geçirmeyeceğini söyledi.

"Görevimiz Tehlike" film serisinde bazı aksiyon sahnelerinde dublörsüz oynamayı başarabilen Cruise, Playboy dergisine verdiği röportajda, nasıl bu kadar genç göründüğüyle ilgili "İnanın bilmiyorum. Çalışıyorum. Sürekli ailemle birlikteyim" dedi.

2. defne defne

defne defne Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    113
    ayy yirim ben seni yirimmm:)

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113
    ne o ağzının suları aktı:D:D çok mu seviyon tom u:D:D

Tom Cruise'den Açıklama ''Hiç Estetik Yaptırmadım''... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. estetik

estetik

plastik cerrah tuğrul turan op dr tuğrul turan iletişim dr iletişim Ülkemizde estetik cerrahiye olan ilginin artmasıyla birlikte erken yaşlarda yapılan estetik operasyonların oranı da arttı. Oysa, vücut gelişimini tamamlamadan yapılan bu işlemler daha sonra tekrar edilmeye mahkûm. Kişinin psikolojisini bozabilir. 'Kadın İsterse' adlı dizide Hülya Avşar'ı senaryo gereği 25 yıl gençleştiren...
  2. Tuba Büyüküstün " hiç estetik yaptırmadım "

Tuba Büyüküstün " hiç estetik yaptırmadım "

tuba büyüküstün estetiksiz hali tuba büyüküstün eski hali estetik estetikli mi büyüküstünün estetiksiz ESTETİKLE HİÇ İŞİM OLMADI EKRANIN EN GÜZEL YÜZLERİNDEN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, HİÇ ESTETİK OPERASYON YAPTIRMADIĞINI SÖYLEDİ. Bodrum'da çekilen bikinili görüntüleriyle geçtiğimiz yazın en çok konuşulan isimlerinden olan genç oyuncu, 'Kendinizi beğeniyor musunuz?' sorusuna ise 'Bu konuda kendimi...
  3. Tom büyümeye hazır mı

Tom büyümeye hazır mı

Gisele Bundchen ile Tom Brady çifti evlenmişlerdi Gisele evliliği ile ilgili düşüncelerini şöyle aktardı..... YENİ HEDEFİ KOCAMAN BİR AİLE GİSELE BUNDCHEN EŞİ TOM BRADY’NİN KENDİSİNİ EN ÇOK ETKİLEYEN YÖNÜNÜN DÜRÜSTLÜĞÜ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. Yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady ile kısa süre önce dünyaevine giren Brezilyalı süpermodel Gisele Bundchen...
  4. Tom Cruise Kimdir?

Tom Cruise Kimdir?

tom cruise, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü aktör Tom Cruise'un hayatı ile ilgili bilgiler şöyle; Thomas Cruise Mapother IV (d. 3 Temmuz 1962 Syracuse, New York, ABD)3 kere Akademi Ödülüne aday gösterilmiş, Altın Küre ödüllü oyuncu. Forbes dergisi tarafından 1 yılda 67 milyon dolar kazancıyla 2006'da dünyanın en...

Sayfayı Paylaş