gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Tom Cruisle Boşanma Arifesinde Olan Katie Holmes Sessizliğini Bozdu....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Katie Holmes Haberi Katie Holmes-Tom Cruise Boşanma

Tom Cruisle 6 yıllık bir evlilikten sonra boşanmaya karar veren Katie Holmes psikolojisinin dahi bozulduğunu oğlunu almak için elinden geleni yapacağını açıkladı...İşte haberin detayı..

Katie Holmes Sessizliğini Bozdu

Tom Cruise'la boşanma arifesinde olan Katie Holmes: Beni robota dönüştürdü, kişiliğimi kaybettim! diyor.

Büyük bir aşkla evlendiği Tom Cruise'la boşanma arifesinde olan Katie Holmes, bir an önce özgürlüğüne kavuşmak istediğini açıkladı. Tom Cruise'un üzerinde uyguladığı baskı nedeniyle hayat enerjisini kaybettiğini belirten güzel oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tom yüzünden kişiliğimi kaybettim. Evliliğimizde hep onun kuralları geçerli oldu. Beni her komutunu yerine getiren bir robota dönüştürdü."

BU MUTLULUK MAZİDE KALDI!

'PSİKOLOJİMİZİ BOZDU'

Peri masalı gibi başlayan aşklarının zamanla bir kabusa dönüştüğünü belirten Holmes, ekledi: "Bu evliliğin bana tek katkısı kızım Suri'dir. Tom'un bağlı olduğu Scientology Tarikatı yüzünden 5 yıllık evliliğim boyunca hapis hayatı yaşadım. Tom önce benim psikolojimi bozdu. Şimdi de bu tarikatın garip kurallarını dayatarak kızımın psikolojisini bozuyor. Suri'nin velayetini almak için elimden geleni yapacağım."

Tom Cruisle Boşanma Arifesinde Olan Katie Holmes Sessizliğini Bozdu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen Türkiye'ye dönecek mi? Uzun süren sessizliğini bozan hoca merak edilen konulara cevap verdi. Fethullah Gülen şu aşamada Türkiye'ye dönmeye niyeti yok. Ergeknekon davası sanıklarının GATA'ya kendilerini atmasını da "Ergenekon'da bir 'GATA'kulli var" sözleriyle değerlendiriyor. Sabah yazarı Mahmut Övür bazı gazetecilerle birlikte Amerika'da yaşayan Gülen hoca ile...
  2. Katie holmes saç modelleri

Katie holmes saç modelleri

katie holmes saç modeli kate holmes saç modeli katie modelleri kate modelleri kesimi 1,75 boyundaki güzel oyuncu Katie Holmes,aldığı ödüller haricinde birde tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor.Bir çok kişi tarafından hayranlıkla takip edilen Katie Holmes'in Saç modelleri siz meleklerim için özel olarak tarafımca derin bir araştırma sonucunda derlendi toplandı:) Katie Holmes'ciler işte sizler...
  3. Mete Okay Sessizliğini Bozdu

Mete Okay Sessizliğini Bozdu

ebru destan mete okay haberleri ebru destan mete okay evlendi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. http://www.meleklermekani.com/magazin/197814-ebru-destan-mete-oktay.html ın 1.5 ay önce evlendiğini biliyorunuzdur melekler :) Mete Okay sessizliğini bozdu melekler. Ailesi Hakkında Çıkan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı. İstenmeyen Gelin oldu bizim survivor güzeli...
  4. Tom Cruise ve Katie Holmes 6 Yıllık Evliliklerini Bitiriyor....

Tom Cruise ve Katie Holmes 6 Yıllık Evliliklerini Bitiriyor....

Tom Cruise ve Katie Holmes Tom Cruise ve Katie Holmes Boşanıyor mu Yakışıklı oyuncu Tom Cruise Ve Güzel oyuncu Katie Holmes 6 Yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı....Tom Cruise nin 3. evliliği olan bu evlilikten bir kızı bulunuyor...Ne diyelim Tom Cruise bu yakışıklılıkla daha çok Hollywood güzelinin kalbini çeler....:) Tom Cruise ve Katie Holmes Boşanıyor ABD'li ünlü çift Tom...
  5. Tom Cruise Katie Holmes Boşanma Davasında Anlaşma

Tom Cruise Katie Holmes Boşanma Davasında Anlaşma

tom cruise katie holmes tom cruise katie holmes boşandı mı Günlerdir dünya magazin basının bir numaralı konusu olan Tom Cruise Katie Holmes ayrılığında boşanma davası için anlaşmaya varıldı melekler. Bu boşanma kararı ile ilgili pek çok haber yazıldı çizildi. En son ortaya atılan iddia ise yenilir yutulur cinsten değil. Aslına bakarsanız boşanma davasının da bu kadar çabuk ve sessiz...

Sayfayı Paylaş