gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tom Jones Dün Gece Kuruçeşme Arena'yı Salladı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tom jones tom jones istanbul tom jones konseri

Sevgili melekler, dün gece Kuruçeşme Arena'dan büyük bir usta geçti :D:D Tom Jones İstanbul konseri için Kuruçeşme Arena'da sahne aldı. Dünyaca ünlü şarkıcıyı Ajda Pekkan, Haldun Dormen, Meltem Cumbul, Hıncal Uluç başta olmak üzere sanat ve sosyete dünyası ilgiyle izledi. İşte Tom Jones İstanbul konseri, işte detaylar... :)

Konseri izleyenler arasında Ajda Pekkan, Mehmet Koçaslan, Hıncal Uluç, Haldun Dormen, Can Gürzap ve eşi Arsen Gürzap, Meltem Cumbul, Eser Yenenler ve Zeynep Farah Abdullah, Onur Baştürk, Ayşe Özyılmazel ve annesi Oya Germen, Behzat – Birgül Gerçeker çifti, Deniz Özerman, Metin Uca, Tolga Savacı ve Nermin Bezmen, Şebnem Bozoklu ve eşi Emre İzer, Zeynep Özder, Pelin Körmükçü, Erol Aksoy, Murat Dedeman, Celal Çapa, Leyla Alaton, Erol Evgin, Haldun Dormen gibi isimler vardı.

Ajda Pekkan mekana dostlarıyla birlikte tekne ile geldi. Tom Jones BKM'nin yaz konserleri kapmasında geldiği İstanbul'da sahneye çıkmadan hemen önce kulisinde poz verdi. Ünlü isimler sanatçı ile tanışıp birer hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tom Jones Dün Gece Kuruçeşme Arena'yı Salladı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Dün Gece

Yeşim Salkım - Dün Gece

Dün gece Dün gece başka biriyle Tüm gece bambaşka şekilde Çarpıcıydı her yanı Ah bir solukta, ah dün gece Dün gece farklı biriyle Tüm gece sinsi bir şekilde Sarsıcıydı her yanı Ah bir yudumda, ah dün gece Sensizim sandığım o anları Hem de yaşanan tüm o akşamı Her nasıl oldu süzüldün aklıma Diye hiç kendi kendime, İnan ki sormadım bile
  2. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  3. Tom Jones - 24 Hours

Tom Jones - 24 Hours

Albümün detayı 'Gal kaplanı' Tom Jones yeni albümüyle karşımızda! Efsanevi sanatçı Tom Jones yepyeni bir albümle dönüyor... Yılların eskitemediği 68 yaşındaki Tom Jones, 1965 yılında yayımladığı hit parçası “It’s Not Unusual”dan beri zirvede... “24 Hours” adını taşıyan albümden yayımlanan ilk single ise "If He Should Ever Leave You". Lily Allen, Dizzee Rascal, Estelle and Kate...
  4. Dün Gece

Dün Gece

Onu öptüm dün gece . . . Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir... Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle... Valizimin içine kendini bırakmış... Öpüyorum ... Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum... Sonra...Acılarda gider dediler... Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık...
  5. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...

Sayfayı Paylaş