gebe
  1. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tombişler fan klüp

Konu, 'Fan Club' kısmında nazemel tarafından paylaşıldı.

tombişler merhaba melekler her şeyin, herkesin fan klubü var bizim neyimiz eksik,hatta fazlamız bilem:eek:rkide: var yani değilmi,ama her ne kadar bundan bazen şikayetçi olsak da olsun.yinede memnunuz halimizden.eeeeee haydi tombiş melekler bekliyorum sizi:d015:

2. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu forumda benden başka tombiş yokmu:grev:

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ablammm canım ablam teşekkür ederim kendimi yalnız hissediyodum olmazmı başka tombiş ben warımm burdayım :f060::eek:rkide::eek:rkide:

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tombiş deilim ama kendimi tombiş hissediyorum.ee önemli olanda nasıl hissettiğim dimi yaaa

tombişler fan klüp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klüp Sandviç

Klüp Sandviç

MALZEMELER ince dilimlenmiş çedar peyniri hardal 1 adet soyulmuş ince dilimlenmiş domates 1-2 dilim kızartılmış jambon ya da pastırma marul krema 2 adet yuvarlak sandviç ekmeği HAZIRLANIŞI Sandviç ekmeklerini ikiye bölün ve her iki tarafını da kızartın. Bir parçasının üzerine peynir ve hardal sürün. en üste domates dilimleri koyun. Üstüne sandviç ekmeğinin ikinci parçasını koyun. Bunun da...
  2. şu tombişlere bakın :D

şu tombişlere bakın :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Demir Demirkan - Erkekler Klübü

Demir Demirkan - Erkekler Klübü

taraf seç artık ortada kaldın sağını solunu şaşırır oldun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum güzel kadınlar evde karın var özgürlüğü aşka kaptırır oldun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum çiğne hayatı sakız gibi tadı kaçınca tükür ağzından erkek gibi öl,erkek doğdun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum sarhoş geceler ayıktı günler hayatın kanını içip doydun erkekler kulübüne hoş geldin oğlum...
  4. Fan klübü kim buldu, fan klübü ne zaman bulundu

Fan klübü kim buldu, fan klübü ne zaman bulundu

Bu yazı: Fan klübü kim buldu, fan klübü ne zaman bulundu, Fan klübü nasıl bulundu, Fan klübünün icadı, Fan klübünü ilk kim kurdu, ilk fan klübü hangisi, hakkında bilgiler içermektedir. Sitemizde de bir çoğumuzun fan klübu var. Peki kendi fan klübümüzü açarken, hiç aklınıza geldimi, fan klübünü ilk kim açtı diye? O halde öğrenelim Melek'ler:) Fan klübü nasıl bulundu, Fan klübünün icadı,...
  5. Fenerbahçe Spor Klübü

Fenerbahçe Spor Klübü

Bir kadın olarak futbol şaşılacak derecede hayatımın bir parçasıdır. Fenerbahçeli olmak benim için her zaman ayrıcalıktır. Her maçını izler , sabahlara kadar da yorum yapabilecek kadar futboldan anlarım.Eşimlede zaten Fenerbahçe sayesinde tanıştık. Bu sayfa da takımımızın her türlü sportif faaliyetlerini yazmak istedim. Katılan olursa sevinirim.Hiç anlamıyor iseniz bile gelin eşinizin neden...

Sayfayı Paylaş