gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

tombul ayıcık

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tombul ayı Tombul ayı uyuyor, (Uyuma hareketi yapılır.) / Gerildi koca kolları, (Gerilme hareketi yapılır.) Kış uykusunda horluyor. (Horlama hareketi yapılır.) / Başladı yürümeye. (Yürüme hareketi yapılır.)
    Nasıl oluyor da acıkmıyor?(Eller bele konur.) / Çıkmayın sakın yol üzerine, (Parmağı ile uyarma hareketi yapılır.)
    İşte tombul ayı uyanıyor. (Uyanma hareketi yapılır.)

tombul ayıcık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oy tombulum tombulum

Oy tombulum tombulum

Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 598x577 büyüklüğü 59KB. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resim otomatik olarak küçültüldü....
  2. Ayıcık lamba

Ayıcık lamba

Çocukların hoşuna gidecek bir tasarım meleklerim.Ben bunu çok sevdim odama istiyorum bitane ayıcıklı :D Çocuk odaları için düşünülmüş “Tedd Bear Lamp”sevimli görüntüsüyle küçüklern beğenisini kolayca kazanabileceğe benziyor.
  3. hareketli sevimli ayıcık gifleri

hareketli sevimli ayıcık gifleri

hareketli gifler sevimli ayıcık resimleri simli ayıcıklar Melekler mekanına yakışır birbirinden hareketli sevimli ayıcık gifleri..... Seç beğen arşivine ekle...
  4. Tombul Köfte Tarifi Resimli

Tombul Köfte Tarifi Resimli

Geçen gün bir arkadaşımda yedim çok hoşuma gitti oğlum ve eşimde çok beğendi. Utandım tarifini alamadım arkadaşlar, acaba rica etsem Tombul Köfte Tarifi Resimli istiyorum bana Tombul Köfte Tarifini verebilirmisiniz.
  5. Enfes Tombul Köfte Tarifi

Enfes Tombul Köfte Tarifi

tombul köfte tombul köfte yapılışı tombul köfte tarifi ile ilgili bilgiler burada melekler. Özellikle çocuklar yemek zseçiyorsa ve sebze yemeği yemiyorlarsa köfte tarifleri kurtarıcımız olur. Elbette ki dengeli beslenme için sebze ve meyveyi de kararınca tüketmeleri gerekir. Ama özellikle hastalandıkları zaman iştahları da yoksa iyice seçici olurlar. Bu makalemizde küçük hanımlar ve beylerin...

Sayfayı Paylaş