gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tommy Hilfiger'den Annelere Özel

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Anneler günü için annenize henüz ne alacağııza karar vermediyseniz Tommy’ye mutlaka bir göz atın. Tommy’de annenize özel şık ayakkabı ve kıyafetler bulabilirsiniz. [​IMG]

Tommy Hilfiger'den Annelere Özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimize ÖZEL

Annelerimize ÖZEL

daha önce çok anlatıldı ama bende anlatayım dedim:) Çok hoşuma gitti. paylaşayım dedim.) 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı; Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi oğretti; Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı; Tabağınızı masanın altına dökerek...
  2. Annelerimize özel!!!

Annelerimize özel!!!

ANNE Burası çok soğuk üşüyorum Anne Her taraf beyaz her taraf kar Saçlarım ıslandı ayaklarım donuyor kanım çekiliyor Sar beni kollarına “Anne” …. Doğduğuma sevinip Basamadın bağrına Emzirip ak sütünden Doyurmadın beni Anne Geceleri uyanmadın hiçbir zaman uykundan Almadın minik bedenimi koynuna Öylesine hasretim ki… Tenimde Anne kokusuna… … Bir tek gün diyemedim yüreğimden...
  3. Anne Adaylarına Özel Makyaj

Anne Adaylarına Özel Makyaj

Uzmanlar, anne adaylarını makyaj yaparken dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Uzmanlar hamile bayanlar için organik maddelerden üretilen kozmetik ürünlerin kullanılmasının daha uygun olduğunu açıkladı. Hamile bayanların sağlığı açısından abartılı makyaj yapmaması gerektiğini belirtiliyor. Doğal maddelerden elde edilmiş kozmetik ürünlerle hafif makyaj yapılmasını tavsiye eden uzmanlar,...
  4. Anne tarifi (Tüm annelere özel)

Anne tarifi (Tüm annelere özel)

anne tarifi anne tarifleri annenin tarifi anneye özel yazılar annelere özel yazılar Nette gezinirken Sevinç İnal adlı arkadaşımın paylaşmış olduğu anne tarifi adlı yazısı çok hoşuma gitti kendisinin eline yüreğine sağlık diyerek bu güzel ve anlamlı yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum ANNE, Dünyada Karşılık Beklemeden Börek Yapan Tek İnsandır. Karşılıksız Sevginin Ete Kemiğe Bürünmüş Halidir!...
  5. Anneler Gününe Özel Şarkılar

Anneler Gününe Özel Şarkılar

Anneler Gününe Özel Şarkılar istiyorum sizden anneler gününde anneme hediyesini verirken açacam sizden gelen Anneler Gününe Özel Şarkılardan birini :)

Sayfayı Paylaş