gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tonoz Restaurant

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kumkapı tonoz restaurant tonoz restaurant tonos kumkapı eğlence mekanları 0212 518 92 56

Yer: Kumkapı

Adres: Çakmaktaşı Sokak No:17 Kumkapı

Ücret: TLTL

Kredi Kartı: VISA-MASTER

Park: YOK

Tonoz Restaurant konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varoulko Restaurant

Varoulko Restaurant

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul Varoulko Restaurant...
  2. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  3. Hotel Birbey Restaurant - Bar

Hotel Birbey Restaurant - Bar

0212 512 46 75 (3 hat) Faks : 0212 512 46 74 Yer : Aksaray Adres : Kemalpaşa Mahallesi Mektep Sokak No:1-3 Aksaray Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : Hotel Birbey Hotel Birbey`in bünyesindeki restaurant uluslararası mutfağın en güzel örneklerini temiz ve modern bir ortamda sizlere sunuyor. Barda da yerli ve yabancı tüm...
  4. The Moon Restaurant

The Moon Restaurant

0212 297 21 78-79 Faks : 0212 238 52 01 Yer : Taksim Adres : Tarlabaşı Bulvarı No:36-38 Cartoon Hotel üstü, Taksim Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : ww.themoonrestaurant.com Gökyüzüne Açılan Lezzet Kapısı The Moon Restaurant The Moon Restaurant, Taksim Cartoon Hotel`in çatı katında, açılır cam duvarları ve çatısı ile muhteşem ay ışığı...
  5. Litera Restaurant

Litera Restaurant

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet...

Sayfayı Paylaş