gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Top Engelleme

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

BURAYI TIKLAYINIZ

Top Engelleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Engelleme

Grup Engelleme

facebookta önerileri kaldırma facebookta grup engelleme facebook grup engelleme facebook grupları Açıklama : MSN Listenizdeki Bir Gruptan ve Bu Grubun içindekilerinden Sıkıldınız mı? Çok mu rahatrsız ediyolar.. O zaman bu ekletniyi indirip hepsini toptan engelleyin gitsin... Dosya Boyutu :6.83 KB
  2. engellendi şakası

engellendi şakası

bu uygulaması kolay bir şakadır. Msnden engellendiniz gibi görünürsünüz. Nickinizin sonuna bunu ekleyin: ·$14 (Engellendi) avatarınız ise bu olsun: işte bu kadar. Not:Nickinizi renklendirebilmeniz için msn plus yüklemeniz gerekmektedir.plus yüklü olmayan msnlerde nick renkli görünmez.
  3. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  4. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  5. İphone'da Arama Engelleme

İphone'da Arama Engelleme

İphone'da Arama Engelleme nasıl oluyor acaba ben arayanlardan bazılarını engellemek istiyorum bu mümkün mü?

Sayfayı Paylaş