gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Top model Ruslana'nın sır dolu ölümü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Geleceğin mankeni olarak görülüyordu ama canına kıydı... Ünlü Kazak model Ruslana Korshunova, önceki gece ABD'nin New York kentinde dokuzuncu kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar etti. İntihar nedeni araştırılırken polis yaptığı ilk araştırmada Kazak modelin penceresinin balkona açıldığını, ancak balkonun koruyucularının kesildiğini belirlediklerini söyledi.
    Bu açıklama güzel modelin ölümünde şüphelere de yol açtı. Korshunova'nın intiharının ardından konuşan bir arkadaşı, onun dünyanın en iyi insanlarından biri olduğunu belirterek, "İntihar etmesi için hiçbir neden yoktu" diye konuştu.

Korshunova'nın intiharının ardından konuşan bir arkadaşı, onun dünyanın en iyi insanlarından biri olduğunu belirterek, "Hâlâ şoktayım. İntihar etmesi için hiçbir neden yoktu. Dünya çok özel bir insanı kaybetti" dedi. Top modelin kazancının büyük bölümünü Kazakistan'da yaşayan ailesine gönderdiği belirtildi. Vogue'un geleceğin mankeni olarak seçtiği Korshunova, DKNY, Vera Vang, Christian Dior gibi pek çok ünlü markanın reklamlarında rol almıştı.

milliyet.com

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Top model Ruslana'nın sır dolu ölümü
    yazık olmuş güzelim kıza
    ölmüş sonuçta tc tc
    haber içn saoL

Top model Ruslana'nın sır dolu ölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sırlarla Dolu

Dj Akman - Sırlarla Dolu

Hayat deli dolu uzun bir yol bu sırlarla dolu,kendim gezdim bu yolu.Çok şey vardır bil bunu canım dediklerim birer birer kayboldu.Gözlerim hergün yaşla doldu.Günlerim bana zindan oldu.Hayat budur işte hüzün,acı,dert,çile dolu.Sevgi dolu mutluluklar bir anda yok oldular.Sakın kanma arkadaş hayat bu yok eder bir anda.Herşey olmuş para gördüm bunu sonunda,arkadaş denen şey kalmamış bu kalleş...
  2. Sırlarla dolu kayıp dünya bulundu

Sırlarla dolu kayıp dünya bulundu

Sivri dişli kurbağalar, kedi büyüklüğünde dev fareler... Ve dahası... İnsan eli değmemeiş bir dünya keşfedildi... Bilim adamları, Okyanusya'daki Papua Yeni Gine'nin dağlık arazisinde, sivri dişli kurbağaların ve kedi büyüklüğünde dev farelerin yaşadığı, insan eli değmemiş bir bölge keşfetti. Britanya yayın kuruluşu BBC'ye...
  3. Sır dolu haritalar

Sır dolu haritalar

Türklerin eskiden bilime yön verdiğini,bilime önem verdiğini bilmeyenimiz yoktur.İşte buna çok güzel bir örnek.Ya şimdi nerelerdeyiz....? 18. yy. başlarında Topkapı Sarayı’nda Kaptan-ı derya (amiral) Piri Reis'e ait bir çok eski haritanın bulunduğunu 1957 yılında Amerikalı haritacılar tarafından incelenen haritalarda henüz 1952 yılında ses yansıtıcı araçlarla keşfedilen Antarktika dağlarının...
  4. Topuz modelleri

Topuz modelleri

hollywood topuz modelleri uzman topuz modelleri 2011 toplu saç

Sayfayı Paylaş