gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Top shop yılbaşı koleksiyonu

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ÜNLÜ MARKA TOP SHOP'UN YENİ YIL KOLEKSİYONU SİZLERLEE :)
    TASARIMLARINDA CANLI SİYAH VE KIRMIZININ YANINDA PASTEL RENKLERDE KULLANILMIŞ AYRICA KÜRKLÜ MODELLERLE DE SEZON MODASI TAMAMLANMIŞ İŞTE TOP SHOP YENİ YILL..............

Top shop yılbaşı koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. shopun sınırlarını zorlayanlar...

shopun sınırlarını zorlayanlar...

Küçük Boyuta Dönmek İçin Tıkla. Bu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768 ve 165KB. Bu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768 ve 174KB. Bu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768 ve 176KB. Bu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768 ve...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. Yılbaşına özel Armani makyaj koleksiyonu

Yılbaşına özel Armani makyaj koleksiyonu

yılbaşı makyajı 2012 yılbaşı makyajı teknikleri armani yılbaşı makyajı armani makyaj ürünleri armani 2012 makyaj trendleri burada arkadaşlar. 2011 yılının son demlerini yaşadığımız bu günlerde, öncelikle moda tasarımcıları 2012 modası trendlerini belirledi ve daha sonrasında gerek beyaz eşya markaları gerek ise diğer tüm sektördeki büyük markalar 2012 kampanyaları ve ayrıca 2012 indirimleri...
  5. Benim Eylül 2012 Topuz Koleksiyonum

Benim Eylül 2012 Topuz Koleksiyonum

topuz modelleri 2012, topuz modeli örnekleri, Meleklerim size her ay artik benim favorim olan topuz modellerini sunacagim, bunlari görünca valla kuaföre gidip kendime topuz yaptirasim geliyor... söyle sikir sikir.....

Sayfayı Paylaş