gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Topal Tavuk

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

topal tavuk tarifi Okurken gülmekten koptum umarım sizlerinde hoşuna gider...:piha: Sene 1994 Ramazan ayındayız. Aynı okulda çalıştığımız Mobilya Bölüm Şefi Eşref arkadaşımız, benle beraber 4 arkadaşı iftara çağırdı. Kendisi bekardı ve yanlız yaşıyordu. İftar oldu orucumuzu açtık. Ben hızlı bir şekilde çorbamı içtim. Yemeği beklemeye başladım. Eşref de bir bütün tavuğu parçalayıp haşlamış ve ortaya getirdi. Ben de şöyle bir karıştırıp bir but aldım pilavla beraber yemeğe başladım. Benden sonrada Trabzonlu Kazım arkadaşım çorbasını bitirdi tavuk alacak, tencereyi karıştırıp diğer butu arıyor. Bulamayınca:
    "Yauv şefum ha bu senun tavuk topalmiydi" deyince hepimiz orda koptuk ve 15 dakika gülmekten yemek yiyemedik. Tabii bu arada diğer butu sahur için kendine ayıran Eşref mosmor. O grupla çok güzel günlerimiz geçti ve birbirimizi hiç kırmadık. Allah hepsine selametlik versin
    Siyami Timur,35,Erkek,Kocaeli

Topal Tavuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavuk

Tavuk

Güzel ama ahmak kadına, kadın hizmetçiye; Tavuk kanı akıtmak bir cariyeyle cins" münasebette bulunmaya, Kadının kavuk kanı akıtması misafir gelmesine; Tavuk bazen asil ve neşeli yahut çocuk sahibi bir kadına yahut hazmı kolay rızka; Tavuk eti şifaya, kaddadı ve yelesi mala, Siyah tavuk bekar cariyeye, beyaz tavuk hayırlı bir kadına, Toplu gezinen yahut çöplükte görülen kavuklar düşük...
  2. Topal...

Topal...

Kayınpederimin sokakta bulup sahiplendiği çok sevdiği köpeği TOPAL. çok hırçındır yanına ve kayınpederimin yanına kimseyi yaklaştırmaz. kayınpederimin iş yerinde kalıyor topal bahçede kulubesi var tabi arkadaşlarıda ama onlar açıkken mümkün değil kimsenin bahçeye girmesi asla izin vermiyorlar. sadece sahipleri dışında kimseyi kabullenmiyorlar sevmeye çalışsakta izin vermiyolar ama yinede...
  3. topal sevda...

topal sevda...

Dün sahilde karşılaştık...Biran gözüm ısırdı,sonra birden tanıdım..Düşmemek için zor tuttum kendimi..Bacaklarım titredi,bir ağaca yaslandım...Yırtılan bir mektup gibi..Sisli hatıraların gerisinden bakıyordu..Eski bir sevdanın durulmamış nehirleri..Çırpınarak yüreğime akıyordu..Hatırladığım bir sonbahar günüydü,Karşımızdaki yeni eve taşındılar..Bütün gün bakışıp duruyorduk..Gözleri sanki birer...
  4. Tavuklar :)

Tavuklar :)

tavuk karikatür tavuk karikatürleri karikatür horoz karikatürü komik Çok komik ya hahaha hahaha

Sayfayı Paylaş