gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Topkapı-Zincirlikuyu metrobüs hattı yarın hizmete başlıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Topkapı-Zincirlikuyu metrobüs hattı, yarın hizmet vermeye başlayacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, hattın ikinci etabının tamamlanmasıyla Avcılar-Zincirlikuyu arası ortalama 38 dakika sürecek. Uzunluğu 10.3 kilometre olan hattın ikinci etabı Topkapı-Zincirlikuyu güzergâhında 10 istasyon yer alıyor. Bu arada okulların açılması nedeniyle meydana gelebilecek trafik sıkışıklığının önüne geçmek amacıyla, 8, 9 ve 10 Eylül günleri İETT, Özel Halk Otobüsleri, vapurlar, deniz motorları, metro, hafif metro sabah 06.00-10.00 ile öğleden sonra 16.00-20.00 arasında ücretsiz olacak. sabah.com

Topkapı-Zincirlikuyu metrobüs hattı yarın hizmete başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adli tatil yarın başlıyor

Adli tatil yarın başlıyor

2009 adli tatil ne zaman adli tatil ne zaman 2009 bitiyor bitiyor Adli tatil süresince nöbetçi mahkemeler görev yapacak. Nöbetçi mahkemeler, tutuklusu olan ve acil nitelik taşıyan davaları görüşecek. Diğer davalara ise yeni adli yıla kadar ara verilecek. Yüksek yargı organları Danıştay, Yargıtay, Askeri Yargıtay ve Askeri Yüksek İdare Mahkemesinde de nöbetçi heyetler görev yapacak. Bu...
  2. Aşıklara Yardım Hattı!

Aşıklara Yardım Hattı!

Hoslandıgınız/aşık olduğunuz kisiye acılamıyor musunuz? Aldatıldıgınızı mı düsünüyorsunuz? Ona ne hediye alacagım diye düsünmekten yoruldunuz mu? Evlenme teklifini nasıl yaptırsam :Ddiye çıkmaza mı girdiniz? Tüm bunların cevabını artık Yardım Hattı'mızda bulabileceksiniz. Bu bölümde yardımla ilgili tek tek konular acılmayacak,tüm yardIm talepleri bu başlık altında devam edecektir....
  3. topkapı..

topkapı..

Topkapı ya giderken yolda yedi karısı olan bir adamla tanıştım. Her kadın yedi çanta taşıyordu. Her çantada da yedi kedi vardı. Her kedinin de yedi yavrusu vardı. Kedi yavruları, kediler, çantalar, kadınlar - Toplam kaç kişi Topkapı ya gidiyordur ?" ee cvplar..
  4. Hürriyet aile içi şiddete son! Acil yardım hattı

Hürriyet aile içi şiddete son! Acil yardım hattı

Aile içinde kötü muamele ve şiddete maruz kalan kadınlara hukuki, psikolojik ve güvenlikle ilgili destek sağlamak amacıyla Kampanya kapsamında 2007’den bu yana 7 gün 24 saat faaliyet gösteren Acil Yardım Hattı’nı 15 Ekim 2007 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında toplam 33 bin 669 kişi aradı, 15.824 kişiye aile içi şiddetle ilgili hukuki, kurumsal ya da psikolojik destek verildi. Hattı arayan...
  5. Mübarek Üç Aylar Yarın Başlıyor !

Mübarek Üç Aylar Yarın Başlıyor !

Müslümanlar için büyük önem arz eden ,üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban ve Ramazan ayı başlangıcı 20 Nisan 2015'tir.Üç aylar pazartesi günü başlayacaktır. Regaip, Miraç ve Berat kandilleri ile Kadir Gecesi'ni içinde barındıran "üç aylar", 19 Temmuz Pazar günü tamamlanacak. Üç ayların müjdecisi Regaip Kandili dolayısıyla 23 Nisan Perşembe günü Diyanet İşleri Başkanlığınca...

Sayfayı Paylaş