gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Topkapıyı mı görmek istiyorsunuz buyrun içeriye

Konu, 'yurtiçi turlar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. Topkapı Sarayı'nı yerinizden kalkmadan gezmek ister misiniz?

İstanbul dışında yaşıyorsunuz ve Topkapı Sarayı'nı gezmeyi çok istiyorsunuz. İmkanınızda yok! Artık dert etmeyin. Bunun için bir bilgisayar ve bir 'tık' yeterli. Çünkü Topkapı sarayı artak bir 'tık' ötenizde.

Topkapı Sarayı'nı sanallaştırma programının önemli bir bölümü tamamlandı. 360 derecelik panoramik sanal geziler başladı.

Evinizde veya işyerinizde çayınızı yudumlarken
    saraya keyifli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?..umarım beğenirsiniz?

Buyrun BİR TIKLATOPKAPI SARAYI

alıntıdır

Topkapıyı mı görmek istiyorsunuz buyrun içeriye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçici dövme istiyorsanız buyrun..

Geçici dövme istiyorsanız buyrun..

hobiler geçici dövme malzemeleri Geçici dövme yapıyoruzzz Geçici dövme yapımı için malzemeler Oksijen suyu ( Eczaneden alabilirsiniz ) Hint kınası (aktarlarda satılabilir) Kürdan Koltuk altı deodorantı (Roll on, sürülenlerden hani) Aydınger kağıdı ( Kırtasiyeden ) Dövme deseni STABİLO KALEM (Her kırtasiyede vardır belki evinizde de vardır ) Hint kinasini küçük bir kapak gibi bir...
  2. Acıyı görmek mi istiyorsun ?!

Acıyı görmek mi istiyorsun ?!

Acıyı görmek mi istiyorsun? Gözlerime bak! Dudaklarımda söyleyemediğim sana ait duyguları, Bana her fırsatta bıraktığın yokluğunun acısını fark edeceksin. O zaman anlayacaksın acının sende ne kadar masum durduğunu.Ayrı yetişmiş güllerin birbirine hasreti gibi, Umutla kurudum sensiz. Ve sen hiç gözlerime bakıp beni sevdiğini söyleyemedin. Oysa sırf bu kelime için kurduğum hayallerdi beni...
  3. Farklı mı giyinmek istiyorsunuz? ozaman buyrun

Farklı mı giyinmek istiyorsunuz? ozaman buyrun

değişik modeller,2011 modelleri,en güzel kıyafetler,etek modelleri,pantolon modelleri,bayan kıyafetleri,en güzel elbiseler. insan bazen değişik kıyafetler giymek ister. hani sadece bende olsun başkasında olmasın der :D:D eğer sizde öle diyenlerdenseniz buyrun bu modeller tamda size göre meleklerim :D:D bu modeller ister layd gaga modelleri isterseniz ne derseniz deyin :raila::raila:...
  4. karmaşıklar içerisindeyim önerisi olan var mı:(

karmaşıklar içerisindeyim önerisi olan var mı:(

Merhaba arkadaşlar,internette dolaşırken buldum burayı bende bi sorunumu paylaşmak istedim.son sınıf üniversite öğrencisiyim.şu ana kadr iki ilişkim oldu ne yazık ki ikiside okuldandı.ilk sevgilimle aşk ne bilmediğim için çıkmıştım,herkes zamanla seversin dedi ama tam tersi zamanla soğudum ondan işin kötüsü ayrılamadım bi türlü o erkek olmasına rağmen hiç bi işi halledemez,sürekli benden...

Sayfayı Paylaş