gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Topla cümlelerini dudaklarımdan...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Topla cümlelerini dudaklarımdan... [​IMG]
    Benli çilelerin, benli pişmanlıkların bitti artık. Dilediğince özgürsün Mavi gökyüzünün altında istediğin düş ülkelerine kanatlanabilir yüreğin Dilediğin mevsimlerde delice ıslanabilir gözlerin Bana çıkan tüm yolları adres defterlerinden sil artık Adımın üzerini kalın harflerle işaretleyip kaldır beni hatıralarının en tozlu raflarına

Bana dair tek bir satır kalmasın tek bir cümle olmasın dudaklarında
    Madem sana acı çektiriyorum, madem ben sende pişmanlığı anımsatıyorum bırak bitsin bu çile Ben sana acı çektirmek için gelmemiştim. Ağır yaralı yüreğine umut diye girmiştim oysa.. Şimdi sende kanayan pişmanlık olmuşken unut beni Hiç yaşanmamış say yaşananları Ben`li hatıraların üzerine karanlığı ört ve kapat tüm perdelerini Bana kattıklarını, bana bıraktıklarını topla yüreğimden
    Sözlerini, yeminlerini sök dudaklarımdan

Ama bir şeye dokunma ne olur Seni sen diye seven yüreğime dokunma Dokunma, acıtır yalnızlığım yüreğini Dokunma, kanatır diz boyu karanlığım o ince dudaklarını Hayatımda yenilmeye alışmışken senin yenilgine de alışırım ben...Ben nice yürekte canlı canlı gömüldüm senin zaferlerine de alışırım sevgili
    Bırak dokunma kanayan yaralarıma..

Cennet kokulu tenini sıçramasın kirli yüzümden akan yalnızlıklarım Daha fazla acıtmasın pişmanlıklarda avutulmuş hatıralarım Topla cümlelerini dudaklarımdan

Her şey bitti artık Ve her şey bitmişken, sana git demeyeceğim
    Gitsen de tek bir kelime bile etmeyeceğim..

Susmalıyım. Susuyorum En derininden, en acısından suskunluğumda saklı cevaplarım sevgili Belki de tüm cevaplarım soruların da saklı
    Bana kalan acıları, bana bırakılan yenilgileri sevgin için bedenimi yüreğimi semer bileceğim sırtıma yüklenip gidiyorum Kapıyı aralamana gerek yok sevgili

Sana geldiğim yollardan gitmeyi de bilirim ben Gerek yok en iyisine sen layıksın sözleriyle avutulmuş devrik cümlelere Ben iyi bilirim tozlu yolları Gidiyorum, tüm zaferlerin başkumandanı olarak ayrılığın ganimeti olarak tüm hatıraları yakabilirsin

Benli tüm yaşananları da unutabilirsin Artık söze gerek yok Gitmeliydim ama bu kadar erken değildi Gidiyorum bir bedende yüreksiz yaşamayı öğrenmeye gidiyorum Gidiyorum öznesi çalınmış cümlelerdesana susmaya gidiyorum

Biliyorum sen bensiz de yaşabilecek kadar güçlüsün..Hayata kaldığın yerden devam edeceksin

Noktasız, virgülsüz Oysa ben Oysa ben yaşadıkça hep bir eksik vereceğim sabah ictimalarında Hep bir sen eksik olacak nefes almalarım Artık öznesiz paragrafların içinde yarım cümlelik olarak adam sayılacağım Artık ben sensiz varolacağım

Topla cümlelerini dudaklarımdan..Bana vaat edilmemiş yarınlarımı da yanına al Bir de benimle yaşadığın mutlulukları Bir de sana yazdıklarımı Kötü bir gününde gözyaşlarını kurulamak için kuru bir peçete niyetine kullanırsın senli satırlarımı

Unutmadan bir teşekkür borçluyum sana; kısa bir süreliğine de olsa yarımlığımı, yalnızlığımı unutturduğun için

Ve de yaşattığın tüm mutlulukların için Teşekkürler sevgilim

Giderken sakın ardına bakma Gözlerin pişmanlıklarında, günahlarında kalmasın

Sana paylaştırılmış her acına ben yüreği kefil gösterdim Sen yüzünü aydınlığa çevir sadece.İnan bana bensiz hayatta seni hep mutluluklar bekliyor olacak Çünkü sensiz bir yerde yaşarken bile her nefesimde bin dua saklı olacak sana

Artık mutluluğa kanatlanma zamanın geldi sevgili Bensiz olsan da
    Her güneş, gözlerine doğmaya,
    Her rüzgar, saçlarında dolaşmaya gelecek
    Hadi git

Varlığımda acı çekmektense,
    Yokluğumda mutlu ol
    Çünkü; mutluluklar en çok sana yakışıyor sevgili

Topla cümlelerini dudaklarımdan
    Her şey bitti artık Maviler kadar özgürsün artık
    Dilediğince uçabilirsin
    Yolların hep Cennete çıksın sevgili

Bensiz hayatında mutluluklar dilerim
    Hoşcakal hüznüm/ hoşcakal yüreğimi adadığım ömrüm...

2. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gseL oLmş emeğne sağLık...

3. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Noktasız, virgülsüz
    hoşçakal..............

4. senede1gun

senede1gun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duygular ne kadar sade ve akıcı anlatılmış...
    çok güzel bir paylaşım

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten harika emeğine sağlık...

bu güne kadar hiç bu kadar içten bi yazı okumamıştım böyle...gerçekten çok etkilendim...emeğine yüreğine sağlık

Topla cümlelerini dudaklarımdan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaklar

dudaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  3. Dudaklar

Dudaklar

Rüyada üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar akrabaliga yo-rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu-nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör-mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.Kirmanî'ye göre; rüyasinda iki dudagini...
  4. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  5. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...

Sayfayı Paylaş