Toplu Kişi Listesini Silme | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Toplu Kişi Listesini Silme

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    facebook arkadaş silme resimli anlatım facebook arkadaş listesi silme facebookta toplu facede toplu
    Messenger listenizi temizlemek amaçli yada kullanmadiginiz bir msnin kisi listesini kolay bir yoldan silmeniz için pratik bir yol.

Msn'de kisi listesini toplu silmek için;
    kisiler >>adres defterime git tikliyoruz ve kisi listesi çikiyor tümünü isaretleyip X sil seçenegine tikliyoruz kisi listeniz toplu olarak siliniyor.sonra msn yi kapatip tekrar açtiktan sonra msn deki kisilerinizin yok oldugunu göreceksiniz.
    birde bunu toplu olarak deilde silmek istediginiz kisiyi isaretleyip silebilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yav arkadaş facebook'ta kini sorduk! ben diyom ankara sen diyon ..

3. ilyas

ilyas Forum Okuru

ha ha ha evet yaa facedeekini sorduk zaman tuneline geçmiş bu seferde yandaki çarpıyıda kaldrmışlar ya işin yok silecğin kisiniz profiline gir ordan sil wala edemiyom okadar uğraşam başka yolu yokmu yaa :(

Toplu Kişi Listesini Silme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. MSN Kişi Listenizin Resmini Değiştirin

MSN Kişi Listenizin Resmini Değiştiren Bir Plus Eklentisi Hiçbir resim Kopyalama işlemine gerek kalmadan bilgisayarınızdan sadec bir resinm seçerek kişi listenizin arka planını değiştirebilen ufak bir eklenti. Tavsiyelerim arasındadır.. Eklenmiş Dosya Background.rar (79 Byte, 145 kez indirilmiştir)
  2. Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme sonra acılan pencereden Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir
  3. MSN'de Çoklu Kişi Silme Hakkında Bilgiler Burada

Msn De Toplu Kişi Silme Msn De Kişi Listesini Silme Sevgili melekler, msnde çoklu titreşim gönderme msn'in paylaştığımız ipuçlarından biriydi. Şimdi paylaşacağımız ipucu ise Msn De Toplu Kişi Silme . Eğer siz de Msnde Kişi Listesini Silme toplu halde nasıl oluyor merak ediyorsanız buyrun konumuza.. :) Msn'de kişi listeniz kabarık silmek istiyorsunuz ama tek tek silmek için uğraşmak...
  4. Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebookta Toplu Arkadaş Silme Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın...
  5. Msn Kişi Listesine Kişi Ekleme Sorunu Nasıl Çözülşür ?

Msn de Kişi Ekleme Sorunun Çözümü Kişi Ekleme Sorunu Msn de Sevgili msn kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için en son msnde donma sorunu ve çözümü hakkında bilgiler sunmuştuk. Bu sayfamızda ise Msn de Kişi Ekleme Sorunun Çözümü hakkında bilgiler vereceğiz... Kişi listesi dosyaları bilgisayarlarıınızda değil, MSN sunucularında barınmaktadırlar. Yaptığınız...

Sayfayı Paylaş