gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kulağında birden çok delik delirmek artık moda oldu:)Kadınlar kadar erkekler de bu modaya ayak uyduruyor.Benimde her iki kulağımda 2'şer delik var.İkisinde de toplu küpe kullanıyorum.Bazende üsttekine toplu alttakine de sarkan küpelerden takıyorum.Hoş bir görüntü veriyor.Tabi benim deldirmem biraz komediydi hatta sitemizde konu bile olmuştum bu konuda ama neyse:D:D:D Toplu küpelerde parıltılı ve tek taşlı küperli tercih ediyorum.Birde ben çok takıntılıyımdır.Bir beğendiğim küpe olur en iyisi olur ömür boyu kullanırım.Öyle bir kullanıp kenara atmam:):):)
    Size benim gibi iyi olsun,ömürlük olsun diyorsanız.İşte sizlere ve bana birbirinden güzel toplu küpeler:)

Oy oy oyy tam benlik bunlar sade,şık,siyah:D ve ömürlük:)

Bu çok güzelmiş ya.Ben şahsen beyaz altın tercih ediyorum ama bu modelde sarı altın daha hoş durmuş:)Osmanlı dönemine ait gibi duruyor değil mi?Böyle tarihi işlemeli küpeler yada takılar hep dikkatimi çekmiştir....

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Toplu küpe modellerinde en güzelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel küpe modelleri

Güzel küpe modelleri

takı tasarım küpe modelleri güzel küpe modelleri en güzel tasarım takı
  2. en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

Küpe Modelleri küpe modelleri takı tasarım Akseuar takmayı seven bir kişi degilim.Fakat küpe takmak çok hoşuma gidiyor. Özellikle kıyafetleri tamamlayan bir aksesuar bence. Tabi küpe takarkende çok seçici davranırım. Benim gibi seçici davranan melekler için bağenecekleri harika küpe modelleri..
  3. en güzel topuz modelleri

en güzel topuz modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. en güzel gelinlik modeli

en güzel gelinlik modeli

selam hanımlar yakın bir tarihte kısmet olursa evleniyorum ama halen gelinlik modelime bir türlü karar veremedim. bana beğendiğiniz gelinlik modellerinin resimlerini buraya koyarak yardımcı olmak istermisiniz. gelinlik modeli olarak straplez ve kabarık gelinlik modeli düşünüyorum siz buna benzer yada şöyle modern türlerden gelinlik modellerini paylaşırsanız fikir edinmeme yardımcı olacaksınız...
  5. En Güzel Şömine Modelleri

En Güzel Şömine Modelleri

şömine modelleri en güzel şömineler dekoratif şömine dekorasyonları modern ve şık şömine modelleri Doğal gazın evlerimize ve iş yerlerimize girmesi ile artık neredeyse şömineler kullanılmamaya başlandı. Hem zahmetli hem temizlik bakımından ısınma amaçlı tercih edilmeyen şömineler son yıllarda salonlarda dekorasyonda renk katması amaçlı tercih edilen unsur olmuştur. Daha çok ısınma maksadı...

Sayfayı Paylaş