gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Toplumumuzdaki yanlış kader anlayışını gösteren deyimler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Toplumumuzdaki yanlış kader anlayışını gösteren deyimler nelerdir bana acilen o deyimleri yazarmısınız lütfen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Arkadaşım...
    Toplumumuzdaki yanlış kader anlayışını gösteren deyimler aşağıda ki örnekler gibidir:)

İş olacağına varır
    kaderin cilvesi
    kader kurbanı
    kaderine küs

Toplumumuzdaki yanlış kader anlayışını gösteren deyimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  2. Anlayış

Anlayış

Rüyada anlayisli oldugunu görmek çok iyidir. Gizli islerde uzagi görmege, bazi islerin sonunu görmege ve ileriyi kesfetmeye delalet eder. Kendisinin anlayisli ve uzagi görür oldugunu gören, bir takim gizli seyleri kesfeder. Rüyada ileriyi görüs, aynen tabir olunur.
  3. İlkel toplumlar

İlkel toplumlar

ilkel toplumlar ilkel kabilelerde evlilik kabilelerde cinsellik Antropologların basit kültürel oluşumları ‘ilkel’ olarak adlandırmaları, o toplumları küçük düşürmek amacı taşımaz.’İlkel’ kelimesi,incelenen toplumun sosyo-ekonomik yapısının niteliği ile ilgilidir.Üretim süreçlerinde ve yaşam ortamında basit teknoloji kullanan,nufusu az,kan bağlarına dayalı,eşitlikçi ve kurumsal olarak...
  4. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...
  5. deyimler

deyimler

alnını karışlamak ne demektir???? hemen cevap verirmisiniz :)

Sayfayı Paylaş