gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toprak kaplar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

toprak kapta et yemekleri toprak kap kullanımı kaplar kap kapların ilk kullanımı Toprak kaplarınızın içinde patates kabuklarını kaynatarak, sararan kısımların eski görünümüne kavuşmalarını sağlayabilirsiniz. Toprak tencereler ya da çömlekler yeni alındıklarında, küçük çatlaklar oluşması sebebiyle kırılma tehlikesiyle karşı karşı karşıyadırlar. Bunu önlemek için, toprak tencerelerinizi kullanmadan önce dörtte üçünü sirkeli sıcak suyla doldurun. 24 saat bekletin ve soğuk suyla yıkayın. Bu işlemlerden sonra her türlü yemeği pişirmeye hazır olacaktır.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Toprak kaplar
    paylaşım için teşekkür ederim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Toprak kaplar

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

Toprak kaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toprak kap

Toprak kap

Helal para, helal mal, zevkle harcanacak paradır
  2. Toprak

Toprak

Toprak insana ve onun varlığını sürdürmek için ihtiyaç duyduğu şeylerin tümüne; insanın ömrü ve hayatına, rızka, ziraate, açlık ve tokluğa, Temiz ve güzel toprak üzerine oturmak mutluğa ve yardım görmeye, Toprak bazen din hususunda şüpheye düşmeye yahut insanın varacağı son yere, Hastanın toprak kazması ölmesine, yolcununki kazancına, bekarın tıprak kazması evlenmesine; Toprak olduğunu görmek...
  3. Toprak KİrlİlİĞİ

Toprak KİrlİlİĞİ

1-Hızlı Nüfus Artışı - Toprak İlişkileri : Hızlı nüfus artışı çok sayıda sosyoekonomik ve politik sorunların ortaya çıkmasına yol açmanın yanında, yanlış arazi kullanma ve toprak kayıpları nedeniyle ekonomimize ve kalkınmamıza önemli etkileri olan sorunlar da yaratmaktadır. Diğer yandan hızlı nüfus artışı gereksinimlerin karşılanması açısından, üretim ve tüketim ilişkilerini de olumsuz yönden...
  4. Toprak Çeşitleri

Toprak Çeşitleri

Sera ve ev çiçekçiliği için, türlerin isteklerine göre değişik topraklar kullanılır. Bu kullanılacak topraklar aşağıda anlatılmaktadır. Killi Toprak: Sert ve az geçirgen özellikli, kırmızı renkli toprak çeşididir. Killi toprak kışın nemli ve ağır olur. Sıcak havalarda sertlerşir ve kurur. Bitki çeşidine göre belirli miktarlarda kullanılır. Besin maddesi değeri bakımından yoğundur. Nemli...
  5. Azonal Topraklar

Azonal Topraklar

azonal topraklar, çeşitleri, nedir, özellikleri, türleri hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda arkadaşlar. Azonal topraklar ve türleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızda Melek'ler. Azonal topraklar Azonal topraklar nedir azonal toprakların özelliklerine bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Devamlı olarak taşkına uğrayan alanlarda oluşan millenme ve aşınmaya uğrayan...

Sayfayı Paylaş