gebe
  1. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

topraklar soğuk mu ANNE

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Dantelli_Peri tarafından paylaşıldı.

Biliyorum bu satırlarımı okuyamayacaksın. Bense sana anlatamayacagım içimdeki sancıyı

Anneler Günü Geliyor.....bir bilsen ANNE ne kadar çok nefret ediyorum bu günden.

Kim Anne diye seslanse öyle bir kinle bakıyorum ki gözlerine......
    Neden be Anne zamansız ayrılıklara hep gebe bu hayat.

koca kızın artık sen oldun ANNE dediler...
    Anne ben senden başka annelik yapan görmedim ki...
    daha küçüğüm bile diyemeden yüklediler omuzlarıma
    kara deliğin dibine düşdüm...ışıksızdım.elimden tutanda olmadı ANNE.........

Paramız yokdu hatırlarmısın...sen kendine bir etek bile almaz önce çocuklarım derdin...hep önceliğindik.şimdilerde hep eline vurup ekmegi alınanlardan olduk hep bi yanımız eksikdi yokluğunda hep aglamaklıydı gözlerimiz.

Anneler günüymüş nefret ediyorum bu günden aslında ANNE kelimesine karşı bir kinim var....
    kim anne diye bagırsa kulaklarımı tıkıyorum duymamak için....nefret şarkıları mırıldanıyor dilim...ellerim buz kesiliyorum kalbim bin parça.....

ben tüm annelerden nefret eder oldum gidişinle....

ben ANNE olmak istemiyorum ANNE...senin gibi ardımda bıraktıklarım olmasın diye sırf bu yüzden korkar oldum evcilik oyunlarından...

topraklar soğuk mu ANNE

üşüyormusun?
    Alıntı

2. ~~LaL~~

~~LaL~~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: topraklar soğuk mu ANNE
    :şey::şey::şey: toprak soğukmu annem üşüyormusun? :(

topraklar soğuk mu ANNE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birden Soğuma Toprak Oluşturur mu?

Birden Soğuma Toprak Oluşturur mu?

Bu deney için aynı büyüklükte iki tencere, kuru toprak, su ve bir termometre sağlayıp. Kuru toprağı tencerenin birine, suyu diğerine koyalım. ikisi de aynı ağırlıkta olsun. Bunları bir süre gölgede bekleterek sıcaklıklarının aynı olmasını sağlayalım. Sonra her iki tencereyi güneşe bırakıp. Ara sıra toprağın sıcaklığını ölçelim. Toprak yeter derecede ısınınca hem toprağın hem de suyun...
  2. öldür beni anne toprak kokmak istiyorum;

öldür beni anne toprak kokmak istiyorum;

Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını sanıp,daha gerçek aşkın ne olduğunu bile bilmeyenlerin daha dikkatli okumasını istiyorum,ondan sonra yaşadıkları gerçek...
  3. Bende toprak kokmak istiyorum anne

Bende toprak kokmak istiyorum anne

. kalbimin hiç tanımadığı duyguları daha yeni yeni hissetmeye başladığı dönemlerdi çevremde arkadaşlarım çoktu ama bir gariplik vardı bende mutlu değildim sanki aradığım başka birşeydi her akşam eve gelir odama çekilir ağlardım noluyordu bana anlayamıyordum birgün yine arkadaşlarla beraberdim beraberdim derken nasıl bir beraberlik onlar bir araya toplanıp gülüp eğlenirlerken bense...
  4. Yağmur Yağdığında Kokladığımız Toprak Kokusu mu?

Yağmur Yağdığında Kokladığımız Toprak Kokusu mu?

Yağmur sonrası hissedilen güzel kokuların bir kaynağı, toprakta yaşayan Actinomycetes grubu içinde yer alan bazı bakterilerdir. Toprakta yaşayan en küçük canlılardan olan bu bakteriler, en çok nemli ve karanlık ortamlarda gelişirler. Çevre koşullarının gelişmeleri için uygun olmadığı kurak dönemlerdeyse spor adı verilen özel yapılar üretirler. Sporlanma, bazı bakterilerin kendilerini olumsuz...
  5. İntikam Soğuk mu Yenir,Yoksa İçilir mi??

İntikam Soğuk mu Yenir,Yoksa İçilir mi??

hamilelikte kola içilirmi hamileyken kola içilirmi hamileyken soğuk su "İntikam soğuk yenilen bir yemektir."sözünü muhakkak duymuşsunuzdur meleklerim.Peki hiç bu sözü doğrulayan bir olayla karşılaştınız mı.Şu hikayeyeyi bir okuyun bakalım sakın aman çok uzun off puff demeyin ve okuyun.Şaşıracaksınız :) Aaron Hacker’in emlak bürosunun önünde New York plakalı kırmızı, spor bir araba...

Sayfayı Paylaş