gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Topshop Elbise koleksiyonu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

topshop, topshop türkiye,topshop giyim, topshop 2011, 2011 topshop Topshop 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda bandaj, deri, payet, ipek ve tül detaylı elbiseler yer alıyor. Modeller ise genelde mini, kabarık ve streç. Aynen Topshop Lookbook’ta olduğu gibi siyah opak çoraplarınızla elbiselerinizi kombinleyerek kullanabilirsiniz. Artık biliyorsunuz ki ten rengi çoraplar mazide kaldı.

aysegül87 bunu beğendi.
  2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ben beğenmiyorum top shopu

Young bride bunu beğendi.
Topshop Elbise koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kate Moss'un Topshop Koleksiyonu

Kate Moss'un Topshop Koleksiyonu

Kate Moss'un Topshop Koleksiyonu Kate moss bu yıl başı için Topshop'a özel bir koleksiyon hazırladı.Kendiside bizzat objektiflerin önüne geçti.Modellerde etnik işlemeler,payetler,pullar ve skinn jean'ler ön planda.Ben çekimleri çok beğendim,iyi bir tema şık kesimler ve Kate Moss'un profesyonelliği...
  2. Topshop 2010 takı koleksiyonu

Topshop 2010 takı koleksiyonu

takı koleksiyonları 2010 takı koleksiyonu koleksiyonu Melişlerim hepiside bir birinden güzel Topshop takı modelleri burda:)
  3. Topshop Gypsy Rocker 2011 Yaz Koleksiyonu

Topshop Gypsy Rocker 2011 Yaz Koleksiyonu

Topshop Gypsy Rocker yaz koleksiyonu, Topshop Gypsy Rocker 2011 yaz modelleri, Topshop Gypsy Rocker, 2011 yaz koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. Topshop Gypsy Rocker 2011 yaz koleksiyonu yapılan araştırmalara göre ucuz bir koleksiyonmuş hanımlar. Fazla harcamalar yapmadan şık olmanın zamanı gelmedi mi sizcede?
  4. Topshop 2013 Yaz Koleksiyonu

Topshop 2013 Yaz Koleksiyonu

topshop yaz koleksiyonu topshop yaz koleksiyonu 2013 topshop 2013 Gümüş, sarı, bej, mavi ve somon renginden oluşan Topshop 2013 yaz koleksiyonu tanıtımıyla karşınızdayız melekler :) Koleksiyonda baskılı desenler, transparan kıyafetler, bomber ceketler, asimetrik etek, elbiseler, geometrik, çiçek ve leopar deseni göze çarpıyor. Sizi 2013 yaz sezonunda adından fazlasıyla söz ettirecek gibi...

Sayfayı Paylaş