gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Topshop ve H&M'den yeni ojeler

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

yeni ojeler Topshop'ta sarı oje oldukça dikkat çekiyor.Ayrıca turuncu,açık gri,trkuazda Topshop'ın yeni renkleri arasında yer alıyor. [​IMG]

H&M 2011 seriside adeta boya panelini andırıyor.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Topshop ve H&M'den yeni ojeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje renk ve anlamları.

Oje renk ve anlamları.

NOT: asimeleğin konusuna destek için açılmıştır. bilgi amaçlıdır.Yarışmada bayağı işimize yarıyacağını düşünüyorum... bi göz atmakda fayda var... Siyah Nedir? Siyah (ya da kara), bir renk değil renksizliktir. Çünkü, aslında siyah renk yoktur. Bundan dolayı doğada siyah renk bulunmaz, fakat ışığı emen ve yok eden yerler siyah olarak algılanır. Işığı emen ve yok eden siyah, hüznü,...
  2. En yeni Topshop elbise modelleri 2012

En yeni Topshop elbise modelleri 2012

Topshop'ın en yeni serisi içerisinde yer alan 2012 elbise modellerini sizler için inceledim meleklerim... Farklı renk, çizgi ve desenlere sahip olan 2012 Topshop elbise modelleri, sizleri büyüleyecek diye düşünüyor ve sizler için seçtiğim modelleri sunuyorum.
  3. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  4. 2012 Yeni Sticker Oje Modelleri

2012 Yeni Sticker Oje Modelleri

sticker oje sticker ojeler Oje sürmek kimisine işkence gibi gelir melekler :) Çünkü genelde sağ elle sola sürülür de sol elle sağa oje sürmek her babayiğidin harcı değildir. :D:D Eh her dakika da kuaföre gidilmez. Bunu düşünen uyanık kozmetikçiler de kolaylıkla uygulanabilen, etrafa yapışma bozulma derdi olmayan sticker ojeyi icat etmişler. Şimdi paylaşacağımız modeller de birbirinden...
  5. Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

boncuklu oje modelleri, boncuklu ojeler, boncuklu oje desenleri Gün olmasın ki yeni bir oje trendi moda olmasın. Desenli ojeler, süet ojelerden sonra şimdide boncuklu oje modelleri bayanlar arasında oldukça trend haline geldi. Günlük hayatınız da çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama gece davetlerin de özellikle abiye kıyafetleriniz ile birlikte çok hoş ve şık bir kombin olacaktır. Sizler...

Sayfayı Paylaş