gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toptan perakende -gülay çanta

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülay çanta çanta toptancısı bayan toptan toptancıları bursa toptan
    Yetkili : İrfan GÖRÜŞÜN [​IMG] Adres : AHMET HAMDİ TANPINAR CAD. NO 5/A [​IMG] Şehir : BURSA [​IMG] Telefon : +90 224 2246192 [​IMG] Faks : +90 224 2246194 [​IMG] E-Mail : [email protected]
    [​IMG] Web Site : ..
    [​IMG] Firma Detay : HER TÜRLÜ BAY BAYAN ÇANTALARI AYRICA SPOR,SEYEHAT ÇANTA ÇEŞİTLERİ,DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI.AYRICA HER TÜRLÜ PROMOSYON ÇANTA(CÜZDAN,KARTLIK,SUNİ DERİ VE DERİ EVRAK ÇANTASI,SPOR VE SEYEHAT ÇANTALARI BASKILI VE BASKISIZ) İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Toptan perakende -gülay çanta

paylaşımın için teşekkürler canım

Toptan perakende -gülay çanta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. Perakende Günleri'nde Önemli Kişiler

Perakende Günleri'nde Önemli Kişiler

Bu yıl 22-23 Ekim tarihlerinde 8’incisi düzenlenecek Perakende Günleri’nde pazarlama dahisi, Apple markasının yaratıcılarından Guy Kawasaki; Sex and the City dizisi-filmi, Şeytan Marka Giyer ve Ugly Betty filmlerinin Oscarlı ve Emmy Ödüllü kostüm tasarımcısı Patricia Field, Banana Republic’in kurucusu Mel Ziegler gibi önemli konuşmacılar yer alıyor. Birbirine rakip perakendeciler,...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

MERHABA istanbul maltepede bulunan restoranımda köy usulü sac yufkası ev mantısı dana etinden yağsız özel hazırlanmış istege göre soğanlı soğansız Maydonozlu maydonozsuz sipariş usulu toptan veya perakende satışlarımız başlamıştır.günlük ev baklavası oklava burması tatlımız çıkmaktadır.mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum:)0533 092 40 45 nolu tel ulaşabilirsiniz
  5. Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

MERHABA istanbul maltepede bulunan restoranımda köy usulü sac yufkası ev mantısı dana etinden yağsız özel hazırlanmış istege göre soğanlı soğansız Maydonozlu maydonozsuz sipariş usulu toptan veya perakende satışlarımız başlamıştır.günlük ev baklavası oklava burması tatlımız çıkmaktadır.mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum:)[email protected] adresinden ulasabilirsiniz

Sayfayı Paylaş