gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

topuk kanı problemli çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

10 08 2011 tarihinde 4kilo 40 gram 37 haftalık bir erkek bebek dünyaya getirdim bebeğim çok sağlıklı olduğu söylendi fakat alınan topuk kanı değerlerinin yüksek çıktığı tahlilin problemli olduğu öğrenildi hastane tarafından aranıp 2. topuk kanını hemen vermem söylendi bebeğim 9 günlük oldu 2. topuk kanınıda verdim eşimde ve benim ailemde böyle bir genetik rahatsızlık hiç görünmemiş ve kesinlikle akraba deiliz tahlilde bir yanlışlık olma olasılığı varmı yoksa beni nasıl bir süreç bekliyor 2. tahlilin normalcıkma olasılığı varmıdır lütfen beni bilgilendirin

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İlki problemli çıktığında ikinci kez topuk kanı alınabilir ve ikinci tahlilde temiz çıkabilir.Eğer ikinci tahlilde de problem çıkarsa doktorunuz bebeğiniz için ilaca başlar ve bu çok erken teşhis olduğu için dikkatli bir bakımla bebeğiniz sağlığına kavuşur.Elbette ki bizim vereceğimiz bilgiler sadece genel bilgilerdir.En doğru yanıtı size doktorunuz verecektir.Geçmiş olsun diyoruz.
    Ayrıca forumumuzda bulunan Bebeklerde Topuk Kanı Nedir adlı konuyu incelemenizi tavsiye ediyoruz...

topuk kanı problemli çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuk Kanı Hayat Kurtarıyor...

Topuk Kanı Hayat Kurtarıyor...

Topuktan alınan kan bebeklerin hayatını kurtarıyor. Bebeklerin topuğundan alınan kan iki yeni hastalığın teşhisinde kullanılacak. Daha önce bin bebeği zeka geriliği ve cücelikten kurtaran topuk kanı sayesinde, şimdide körlük ile sağırlık erken tespit edilecek. Türkiye'de yeni doğan 130 bebekte rastlanan ve biyotinidaz eksikliğinden kaynaklanan çoğu kez ölümle sonuçlanan iki hastalık 1 YTL...
  2. bebeklerde topuk kanı nedir?

bebeklerde topuk kanı nedir?

fenilalanin nedir yeni doğan bebeklerde topuktan kan alma bebeklerde topuktan alınan kan alma oyunları topuk kanı neden alınır Fenilketonüri, Fenilalanin hidroksinaz enzim aktivitesindeki defekt sonucu gelişen KALITSAL, METABOLİK bir hastalıktır. Fenilketonürili çocuklar, proteinli gıdalarda bulunan fenilalanin...
  3. 4 damla topuk kanı hayat kurtarıyor!

4 damla topuk kanı hayat kurtarıyor!

topuk kanı ne zaman alınır topuk kanı niçin alınır Sevgili hamiş meleklerim; bebeğinizin sağlığı tabiî ki en önemli önceliğinizdir.Bu konuda size önemli bilgiler sunmak istiyorum.Hani bebişimizin canını acıtıyor diye çok üzülürüz ya fakat; topuk kanı alınması ne kadar önemliymiş. 4 damla topuk kanı hayat kurtarıyor! YAKLAŞIK 1.5 YILDIR YAPILAN FENİLKETONÜRİ VE DOĞUMSAL HİPOTİROİDİ...
  4. Mehmet Metinerin de Ses Kaydı Çıktı

Mehmet Metinerin de Ses Kaydı Çıktı

Gündeme Flash olarak düşen Mehmet Metinerin Biografisini sizler için araştırıp yazmıştık meleklerim. İşte Ak Parti'yi karıştıracak ve Tayyip Erdoğanı İnanılmaz sinirlendirecek ses kaydının metni şu şekilde devam etmekte. Ak Parti Adıyaman Milletvekili, gazeteci Mehmet Metiner’e ait olduğu iddia edilen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kürt politikasının ağır biçimde eleştirildiği, Erdoğan’ın...
  5. Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

hcg testi sonuçları,kanda gebelik testi sonuçları,kanda gebelik testinin pozitif çıkması,hcg testi pozitif hamilemiyim,hcg testi hakkında bilgiler Bir çok kadın kan testlerini yaparken ve ya idrarda test yaparken hamilemiyim diye kan testlerine başvururlar. İşte sizlere bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyoruz paylaştıgımız resime bakarak kan testine göre tahmin edebilirsiniz....

Sayfayı Paylaş