topuk kanı problemli çıktı

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
topuk kanı problemli çıktı
10 08 2011 tarihinde 4kilo 40 gram 37 haftalık bir erkek bebek dünyaya getirdim bebeğim çok sağlıklı olduğu söylendi fakat alınan topuk kanı değerlerinin yüksek çıktığı tahlilin problemli olduğu öğrenildi hastane tarafından aranıp 2. topuk kanını hemen vermem söylendi bebeğim 9 günlük oldu 2. topuk kanınıda verdim eşimde ve benim ailemde böyle bir genetik rahatsızlık hiç görünmemiş ve kesinlikle akraba deiliz tahlilde bir yanlışlık olma olasılığı varmı yoksa beni nasıl bir süreç bekliyor 2. tahlilin normalcıkma olasılığı varmıdır lütfen beni bilgilendirin

Sayın misafirimiz,
İlki problemli çıktığında ikinci kez topuk kanı alınabilir ve ikinci tahlilde temiz çıkabilir.Eğer ikinci tahlilde de problem çıkarsa doktorunuz bebeğiniz için ilaca başlar ve bu çok erken teşhis olduğu için dikkatli bir bakımla bebeğiniz sağlığına kavuşur.Elbette ki bizim vereceğimiz bilgiler sadece genel bilgilerdir.En doğru yanıtı size doktorunuz verecektir.Geçmiş olsun diyoruz.
Ayrıca forumumuzda bulunan Bebeklerde Topuk Kanı Nedir adlı konuyu incelemenizi tavsiye ediyoruz...

Geri