gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Topuklu Ayakkabı Ağrıları çekiyorum ne önerirsiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben her küçük kız gibi küçükken annemin topuklu ayakkabılarına heves ederdim büyüdüm kendi ayakkabılarım oldu ve genelde bir çoğu topuklu. Bu günlerde eşimle (yeni evliyim) sürekli dışarı çıkıyoruz ve eşimin boyuna uygun olmak için ve o da topuklu sevdiği için topuklu giyiniyorum ama ayaklarım çok ağrıyor. Sizce topuklu ayakkabıların ağrıları için bir çözüm olabilir mi ve bir arkadaşımdan duydum topuklu ayakkabılar ağrıdan sonra ayak hastalıklarına neden oluyormuş. Bu doğru mu bu konuda bilginiz var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Topuklu Ayakkabı Ağrıları çekiyorum ne önerirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selülüte neden olan-yüksek topuklu ayakkabı!

selülüte neden olan-yüksek topuklu ayakkabı!

yüksek topuklar tarot yüksek topuklu erkek ayakkabısı Prof. Dr. Neslihan Şendur, "Yüksek topuklu ayakkabılar, sıkı pantolon ve çamaşırlar selülit oluşumunu tetikliyor" dedi. Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermotoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Neslihan Şendur, yaptığı açıklamada, kan dolaşımının azalmasıyla vücudun belirli bölgelerinde yağ dokusunun...
  2. topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

size çokk değişik bir kaç ayakkabı sunuyorum
  3. Topuklu Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Topuklu Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

platform topuklu ayakkabılar rahat mı topuklu ayakkabılar Biz bayanların vazgeçilmezleridir topuklu ayakkabılar... Onların üzerindeyken kendimizi daha özel, daha sexi hissederiz ki, bu da yalan değildir... Hangi erkek karşısında topuklu ayakkabıyla şık bir bayan görür ve ondan etkilenmez ki? Ama elbette bu ayakkabıları alırken yapmamız gereken, dikkat etmemiz gereken hususlar var. Peki ama...
  4. Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

Taşımasını bilen bayanı ***** ve alımlı gösterir. Benim genellikle tercihimdir. :) ah bir de ayakları hemencik yormasa:(
  5. Yüksek Topuklu Ayakkabının Ne Kadar Zararlı Olduğunu Biliyor musunuz ?

Yüksek Topuklu Ayakkabının Ne Kadar Zararlı Olduğunu Biliyor musunuz ?

topuklu ayakkabı ağrısı topuklu ayakkabının zararları Sevgili melekler, daha küçük yaşlardan itibaren her bayanda bir topuklu ayakkabı merakıdır gider. Daha küçücükken annelerin topuklu ayakkabıları giyilir, makyaj malzemeleri gizlice aşırılır ve bir güzel boyanır suratlar. Tabi sonradan gelen azarları saymıyoruz. Şaka bir yana topuklu ayakkabı giymek, küçüklükten itibaren ulaşılması için...

Sayfayı Paylaş