gebe
  1. Yağmurprenses

Yağmurprenses Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Topuklu Ayakkabı

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında Yağmurprenses tarafından paylaşıldı.

Taşımasını bilen bayanı ***** ve alımlı gösterir. Benim genellikle tercihimdir. :) ah bir de ayakları hemencik yormasa:(

2. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yürümesini bilmeyenin giymemesi gerekendir :D

3. moonliar

moonliar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    canıma ot tıkayandır beni benden alandır.

Topuklu Ayakkabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. topuklu ayakkabı kemikleri bozuyor

topuklu ayakkabı kemikleri bozuyor

Topuklu ayakkabıdan birçok kadın vazgeçemiyor. Ancak topuklu giymek, 40'lı yaşlardan sonra ayak kemiğinde çıkıntı yaratıyor.. Güzel ve şık görünmek uğruna giyilen dar, sivri burunlu ve topuklu ayakkabılar; özellikle 40'lı yaşlardan sonra kadınların ayaklarında kemik çıkıntısına neden oluyor. Kadınlarda en sık görülen ayak sorunu 'halluks valgus' adını taşıyor. Ayağın genişlemesi ve...
  2. topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

size çokk değişik bir kaç ayakkabı sunuyorum
  3. Renkli topuklu ayakkabı modelleri

Renkli topuklu ayakkabı modelleri

renkli ayakkabı modelleri 2012 renkli topuklu ayakkabılar renkli toğuklu ayakkabı modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz sezonda alışılagelmiş sihay ayakkabı modelleri ve kilasikleşen bir diğer renk olan kahve rengi ayakkabı modelleri bunun yanı sıra bir de beyaz ayakkabı modelleri artık daha da renklendi Melek'lerim. Çiçek desenli ayakkabı modelleri ve canlı renklerde ki...
  4. 2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013 Spor Ayakkabı Modelleri Kendini seven ve modayı yakından takip eden ve benim gibi ayakkabı tutkunu olan tüm üyelerimiz için birbirinden şık 2012 topuklu ayakkabı modellerini ve bayan topuksuz ayakkabı 2013 modellerini paylaşıma açıyoruz. EE BANA BU AYAKKABILAR YETMEDİ TÜM AYAKKABI MODELLERİNİ GÖSTENİ DİYENLER BÜTÜN ABİYE TOPUKLU AYAKKABI...
  5. topuklu ayakkabı giyoyormusunuz

topuklu ayakkabı giyoyormusunuz

Topuklu ayakkabı modelleri topuklu ayakkabı kampanya Merhaba kızlar hamlelik döneminde hangi model ayakkabı giyiyorsunuz?

Sayfayı Paylaş