gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Topuklu tutkusundan vazgeçemiyor

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ünlü şarkıcı Victoria Beckham, ayak kemiklerinin eğriliği yüzünden birkaç haftadır düz babetlerle arz-ı endam ediyordu. [​IMG]

Ancak topuksuz ayakkabı giymeye daha fazla dayanamadı ve dayanılmaz acılarına rağmen topuklularına geri döndü!

ABD'den Londra'ya uçmak üzere havaalanına giden Beckham topukluları nedeniyle zorlukla yürüyebildi.

Topuklu tutkusundan vazgeçemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Vazgeçemiyorum

Hakan Peker - Vazgeçemiyorum

Başka sevgili buldun saklama Hemen duydum Şimdi o hatıralardan Vazgeçemiyorum Sanma seni unuttum Şarkılarla avundum Şimdi o şarkılardan Vazgeçemiyorum Uykumda hayallerimde Yastıklara sarılıp Gelmesende darılıp Vazgeçemitorum Vazgeçemiyorum vazgeçemiyorum Uzaklarda olsan da Vazgeçemiyorum vazgeçemiyorum Ateşlerde yansan da
  2. Tutku Tutkuyla Öl

Tutku Tutkuyla Öl

01 -Intro (Freestyle) 02 - Tutkuyla Öl 03 - Gemileri Batacak feat. Sabonis - Brsmc 04 - Elveda feat. Kapriss 05 - Yarına 5 Kala feat. Ozan & Rashness 06 - Ürkek Dudaklar 07 - Yanı Başına feat. Sabonis 08 - Uzat Ellerini (Demo) 09 - Kaşara Değil Kaşınana 10 - Gaz Basa
  3. ASK TuTKuDuR

ASK TuTKuDuR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Topuklular (:

Topuklular (:

topuklular herkesin ayağına yakışabilecek topuklular!

Sayfayı Paylaş