gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Topuz saçlı gelin olmak isteyenlere

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

gelin topuzu gelin topuz modelleri topuz isteyenlere yapımı yeni
    Düğün gecenizde saçınızı topuzmu yaptırmak istiyorsunuz? Buradaki modeller size bir fikir olabilir kızlar.:)

Topuz saçlı gelin olmak isteyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak isteyenler

anne olmak isteyenler

anne olmak isteyenler çoçuk isteyenlerin yapması gerekenler bebek istiyorum ama olmuyor bebek yapmak için ne yapmak lazım istiyorum olmuyor "Anatomik bozukluğu olmayan kimse kısır olamaz, sadece "vücut dengesi" bozulmuştur ve bunu da tüpbebek işlemi tek başına çözemez. Vücudun sağlıklı işlevini yerine getirmesini sağlamak için kendimizin yapması gereken şeyler var. Oldukça detay...
  2. Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum..

Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum..

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 23 yaşındayım hergün saçıma fön çekip düzleştirmekten yok fena yıprandı saçlarım,kına yakmayı denedim ve sonucu çok başarılı buldum :) gerçektende ipek gibi oldu bir kaç defa yaktıktan sonra. Saç rengim kahverengi güneşte çok hoş bir kızıl oluyor ama ben biraz daha belirgin olsun istiyorum.Kahverengiden kızıla nasıl döndürebilirim ? Her kına yakışımda farklı...
  3. Romantik Topuz Modelleri romantik olmak isteyenler için :)

Romantik Topuz Modelleri romantik olmak isteyenler için :)

Topuz Modelleri Romantik Romantik Topuz Modelleri 2012 Fransız topuz saç modelleri olurda, romantik topuz modelleri olmaz mı:D:D Sevgili Melek'ler ve romantik olmak isteyen tüm hanımlar, bu yazımızda gecenizi romantik kılacak birbirinden hoş romantik topuz saç modelleri sunuyoruz :)
  4. Oyuncu Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Oyuncu Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Bu konu; oyuncu olmak isteyenlere tavsiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizlerin de bildiğiniz gibi televizyonda sürerkli yeni dizilerle karşılaşıyoruz. Bu dizilerin birçoğu reyting canavarının kurbanı olarak tarihe gömülüyorlar. Üstelik başrolllerinde usta oyuncular rol alsa bile. Halkın beğenisini kazanmak ve değişik şeyler üretmek her zaman kolay olmuyor. Sektör bu...
  5. Anne olmak isteyenler hamisler

Anne olmak isteyenler hamisler

Pre~seed nedir? Arkadaslar icinizde kullanan varmi bu jeli ????? Pre~seed, " Doğal hamileliği destekleyen ", sperm dostu bir vajinal jeldir. Pre~seed haricindeki tüm vajinal jellerin, yağlandırıcıların sperm ve embriyo üzerinde zararlı etkileri olduğu klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. Pre~seed içerdiği Arabinogalactan sayesinde, hareketli sperm hücrelerine antioksidan destek...

Sayfayı Paylaş